VPS hosting Reseller

Evo vako uzeo sam neki dan VPS hosting zato sto sam kupio novi sajt i meditemple je posto g***o.

Razmisljo sam da resell malo od servera sto imam da pomognem da placam racun. Koliko bi mogo realno trazit

Moj VPS ima

RAM:4GB†
Storage:60GB
Bandwidth:2TB
IP Addresses:2

Mislio sam da ponudim

RAM:4GB†
Storage:5GB
Bandwidth:250 GB
Full cPanel
SSD Drives

Za jedno $10 dollara mjesecno. Jel to puno u vasem misljenu?

u mom sve preko 5 eura mjesecno je mnogo :slight_smile:

Mnogo brate :)) Ti 5GB prodajes za 120 dolara godisnje … ja za 155 dolara prodajem 30 GB SSD Reseller na serveru sa 16 GB rama i 8cpu jezgri :slight_smile: Dakle … realno za 3 dolara vise mjesecno kod mene ima 6x vise diska, 8 puta vise jezgri i 4x vise rama :slight_smile: Realna cijena toga ti je 30-40 dolara godisnje.

Hvala za info, nebi ja vama to prodavo zato sam i digo malo cijenu reko ako nadjem nekoga na netu da malo raspordam od servera jel 39.99 mjesecno mi je malo puno ali hocu da imam vps da nemoram non stop biti na customer support.

Ja sam sa inmotion i njihov je support bomb jeste da se placa vise ali 24/7 su tu

Sad gledam ovo sto ti nudis i to je pravo mocno ja nemam ni posla od toga :slight_smile:

in4hr: Imas li stranicu za taj tvoj hosting? I koliko kosta VPS kod tebe? Jel imal cpanel i jel na engleskom. Ja nemogu ovaj poso radit ako je na nasem nebi nista skonto il bi mi dosta duze trebalo da skontam sta je sta hahah

Web ima, ali nema na njemu podaci za VPS ni nista drugo, buduci da je to se to iskljucivo nudi postojeceim klijentima. Sada smo u fazi redizajna,. pa bude kroz cca 15 dana novi web sa cijelom ponudom. Poslao sam ti PM, pa mi se javi, pa cemo dogovoriti nesto povoljnije od ovog tvojeg 39.99 :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey