VPS kod Studio4web-a

Pozdrav

Dosad vec nekoliko godina koristim shared servere hostane kod studio4web i nisam imao nijedne zalbe na njih, stvarno usluga je odlicna. E sad moram uzet VPS server, za koji moram dat mjesecno 500kn kod studio4web hostinga iako gledam da ima i puno jeftinijih servera.
E sad dal netko ima kakvu preporuku/savjet vezano za VPS, dal da platim posteno pa znam sta imam ili neko zna sta jeftinije a dobro?

I ja imama kod njih shared hosting, a za VPS sam uzeo ovaj: RocketVPS - Unmanaged VPS Hosting for Professionals - Powered by KnownHost
VPS je bio namjenjen testiranju i razvoju aplikacije i nije bilo nikakvih problema.

Imas kod KGB skoro duplo jeftinije Home - EvoVPS

neznam, kod KGB sam imo game TS servere al nisam bio nikako zadovoljan, narocito sta se tice placanja kod njih, malo su zaostali na taj nacin ali pogledat cu naravno

Ovo Relja drzi ne bi trebalo da imas problema nikakvih, a dosta je jeftino $7 uzmes prvi mesec da probas, pa posle produzis ako ti odgovara.

naso sam ovaj web2.hr sta imaju reklamu na ovom forumu pa cu kod njih probat…uglavnom hvala na informacijama :slight_smile: