VPS server 2 mjeseca besplatno :D

MIslim da je većina čula za digital ocean, imaju promociju i daju 10$ kredita što možete iskoristiti za dva VPS servera.

Kupon:
SHIPITFAST

DigitalOcean:

Jel ima caka da kasnije moraš ostat kod njih ili?

Nema nikakve cake.
Zašto svi odmah očekujete neku prijevaru, čak i ako piše crno na bijelo? :slight_smile:
Digital Ocean je za svaku pohvalu, profesionalno i povoljno, još ćeš se i iznenaditi koliko su dobri:
Plaća se mjesečno, i to ne unaprijed nego unazad (ono što ste potrošili). :slight_smile:
Da, dobro ste pročitali.

P.S. Ako vam je i ovo sumnjivo i opasno, ja ću zainteresiranom ustupiti hosting prostor na Digital Ocean gratis.
Uz jedan sitni uvjet. :slight_smile:

Ma nema veze, Zaboravi da sam išta napisao. Koliko se registrirao i ukucao kod te vidim da moram napravit transaksciju da bi mogao išta dalje raditi.

Eto vidiš. :slight_smile:
Traže ti 5 dolara kao pokazatelj ozbiljnosti, i to će ti ostati na accountu tamo, i neće te nitko ni pokrasti ni prevariti, čak mogu to reći i u njihovo ime. :slight_smile:

No, ponavljam; za sve one kojima je i to mnogo, nemaju karticu ili ih neki drugi razlog priječi, ja nudim hosting apsolutno besplatno ovdje:
http://www.internetzarada.org/besplatan-hosting-u-zamjenu-za-nekoliko-backlinkova-t-10660.html
Ovo je ponuda svim Forumašima. :slight_smile: