VPS za 2.81€ godišnje

https://www.nazwa.pl/vps/

VPS server: 1x2,2GHz Intel Xeon procesor, 4gb ram, 25gb disk, 10Gbps, KVM, unmetered bandwith.

Lokacija: Poljska, EU.

Odaberite na 12 mjeseci i cijena total je 2.81€ :blush:

Neće se bogatsvo izgubiti

P.S.

nema placanja paypalom

Nema jer kako kazu bar na Lowendtalku da PayPal nije toliko popularan u Poljskoj. Sad ne znam.

hvala, pomoci ce sigurno nekome, meni se nesto ne daje broj kartice poljskom hosteru haha

2 Likeova

Meni djeluju OK, mnogi admini su kupili kod njih zbog ove akcije.

Googlao sam malo i niko se ne zali na njih. Sami tvrde Nr 1 w Polsce: domeny, hosting, VPS.

Firma im postoji 20 god.

https://www.alexa.com/siteinfo/nazwa.pl

Ja san otvoria jednu karticu iz ovog razloga. Znaci provlacin je svugdi i nikad nema love viska na njoj :smiley: Nema di nije sve isla.

P.S hvala id78 svaki tvoj topic mi je bia od koristi, one domene po 1$ nakupova da ne mogu stiic sve poslozit :smiley:

1 Like

Za 14 dana je Black Friday pa će ovoga biti na tone.

2 Likeova

Pa bit ce naravno, najbolje ponude budu kod NameCheap za taj festival.

Ali pojavom novih ekstenzija, mislim da ce se losa roba prodavati jeftino (xyz, blog, pw, club, download… i slicne domene). Meni takve domene ne trebaju ni djaba, a kamo li da platim 1 cent za njih.

Sta ste evc sve pokupovali? nemogu nac.

EDIT: Nasao ali strasno me muci jezik. I kako nema paypala.

Pa ovi ce propast preko noci… hahaha, ali neka, za 3 eura. Svasta mi kroz glavu prolazi, pa netko bi mogao kupiti 10 takvih za 30 eura godisnje… OMG

To je promo cijena, nije svakodnevna. Originalni cijenovnik nakon te prve godine imas takodjer na stranici.
Poenta price je da oni ne djele djaba, nego dadnu jeftino promo godinu pa ako ti se svidi (izgleda da su sigurni u sebe) ti ces sve to sto si poslozio nastaviti placati po regularnoj cijeni poslije.

1 Like

Šteta što nemaju ddos zaštitu :slight_smile: hvala id78

1 Like

Kad smo kod Poljske, neki dan mi izletila reklama na FB, ne znam da li je još uvijek aktuelno:

Vezano za Poljsku i nazwa.pl, je li ko već uzeo/uzimao vps kod njih, kakvo je vaše mišljenje u vezi njihovih usluga,… Posto je sve na poljskom, da li odgovaraju na engleskom (Ticket support itd)… Isplati li se uzeti od 8gig memorije vps s obzirom da je host u Poljskoj, i na prvi pogled nemaju engleski support…

Isplati se :slight_smile:

Ne odgovaraju na english, ako ne znas koristit unmanaged vps nemoj ni kupovati.

1 Like

Ovo je bilo brzo :wink: Hvala na odg

1 Like

Nema na cemu, u biti tvoje da je da se snadjes na poljskom jeziku kako bi izvrsio uplatu.

Kada dobijes root podatke onda nastupas kako zelis, i to je sve sto ti treba za 2.81€ godisnje.

Ja koliko sam vidio postoji 17 godina, od toga 16 hostingom. Jesi ti kod njih duže vrijeme ili prva godina?

Nema potrebe da se nagadjamo zbog 3 eur :o:

Nisu problem €3, već kada ne radiš redovno backup i otrese ti sve.