Vps

U potrazi sam za ne najboljom al solidnom VPS uslugom koju mogu placat mjesecno jer sa trenutnim hostingom obicnim I PAGE nikom ne preporucam, uzas zivi mjesec dana sam na njemu imam phpbb3 forum gore posjecenost jos slaba a svaku vece steka sad je i tokom dana klasika server to buisy ili otvara forum pola godine , sad su na tri i pol dolara godisnje spusteno sa 7.95 godisnje ja reko ajde naso sam treci po redu medju top deset aj platim i sve dodatke i nekakav Akami dynamic site acelerator al s oprostenjem teska banana ak sad nemoze dizat forum kako spada kaj ce bit ako krene. Koji bi VPS preporucili sa dobrom podrskom , da je ok i da je cjena relativno ok?

Hvala

Jos da nadodam , server necu da bude u Hr , van Hr molim .

Hvala

Tihomir

Ako ciljaš EU Korisnike onda svakako gledaj da server bude u EU ne u USA zbog boljeg odziva.

Imaš VPS kod Hetznera pročitao sam na WHT-u da su zadovoljni uslugom za 7€ mjesečno.

VPS je problem ako ga neznate održavati.
Ipak bih preporučio Web Hosting, evo jedna moja preporuka: Stablehost pročitaj recenzije na WHT-u za njihove usluge.

Ako se odlučite za narudžbu kod njih izaberite EU Server, server je kod Hetznera.

Ja imam 1 račun kod njih i zadovoljan sam.

Iskreno preporucam IBH (link u potpisu) jer sam vrlo izbriljiv po pitanju web hostinga i dugo sam trazio spoj dobrog servera u dobrom datacentru uz povoljne cijene i dobar support, a IBH je po tom pitanju najbolji sto se mene tice.

Serveri su im u DE (Hetzner), UK i US. Zasto server nisam narucio direktno od Hetznera? Zato sto Hetzner ne pruza tako dobar tech support, a pogotovo ako ne govorite njemacki. IBH pruza odlican support na engleskom jeziku, a cijene nisu ni jedan cent skuplje nego na Hetzneru direktno. Dapace, uz promotivne akcije koje imaju, cak su i jeftinije.

Dakle za istu ili povoljniju cijenu dobijete sve sto i u Hetzneru (koji je najveci hosting provajder u EU) uz bolju tehnicku podrsku i preglednije korisnicko sucelje bazirano na engleskom jeziku. Imate i uptime gurantee uz SLA od 99.99% (NE 99.9% kao sto vecina drugih hostinga nudi).

Pozdrav

Samo da napomenem da kada usporedjujete cijene obratite pozornost na to da li su paketi koje usporedjujute managed ili unmanaged. Ukoliko vam ne treba support i mozete se sami brinuti o svom VPS-u ili serveru onda vam je Hetzner jeftinija solucija. IBH je povoljniji od Hetznera ukoliko zelite server/VPS sa potpunom tehnickom podrskom koja ce sve tehnicke stvari na serveru obavljati za vas…

E da i IBH trenutno ima akciju besplatnog cpanel-a na VPS i dedicated servere, a na Hetzneru cpanel licenca kosta 29,90 € mjesecno. :slight_smile: :slight_smile:

Nov sam u ovom i kao sta sam reko sa ovim obicnim hostingom nimalo nisam zadovolja ni sa par korisnika koje imam zna bit uzasno spor posto je forum pa me strah uzimat obican hosting radi brzine . Nisam nikad bio na VPS u i neznam ga odrzavat al ako zelim da mi forum uspije moram imat stabilan hosting a kolko sam cuo bolji je VPS nego obican. Iskreno kao sto rekoh nov sam, sta bi vi napravili da ste na mom mjestu ? Pitam to radi neiskustva u svemu tome.

Hvala .

Tihomir

Nemogu nikako naci link za IBH da pogledam , jer problem stavit link.

Hvala.

Tihomir

Ima ko kakva iskustva sa
http://www.giga-international.com/?show=konfigurator&vserver_id=12

Necem se zaletavat da opet ne bacim pare a nemam ih previse za bacanje bas .

prvo uzmi dedicated pa onda kad se to prosiri idi dalje, uzalud ces bacat pare na nista a svaka kuna je danas zlata vrijedna, plus treba se znat sluziti VPS-om…

Mislis shared :smiley:

[quote=“tiksa”]Nemogu nikako naci link za IBH da pogledam , jer problem stavit link.

Hvala.

Tihomir[/quote]

Link je dolje nize u mojem potpisu (signature). Pozdrav.

Ok ajde sad onda pitanje kaj da napravim , dedicated je najskuplja verzija , zelim da mi forum radi brzo, dobar support i dobar server , da uzmem skuplji VPS ili ovaj IBH ce se dobro nositi sa php bb3 forumom, jer I PAGE se nikak ne nosi i zato me strah uzmat shared da opet ne platim a nista ne dobijem bolje , ovo moram sto prije napravit da izvucem refund od IPAGE jer k… ne valjaju. Koja mi je njbolja solucija, radije platim vise pa da nikog nemam nego da dozivim isto, nemam bas previse para jer sve sam financiram i jos neke stvari moram pokupovat tj zelim uz forum imat?

http://www.icebluehost.com/services/shared/
mislim uzet prvi jer mi se cini da ce za pocetak biti dosta , kakva su iskustva sa shared jer nemam eurica da si odmah sad vps platim i kolko usera mogu imat istovremeno online na shared ?

Moja preporuka je da za pocetak uzmes jeftiniji shared paket pa ukoliko ti u buducnosti taj paket nebude bio dovoljan, vrlo lako se prebacis na jaci shared paket ili VPS. Posto su na IBH svi paketi fully managed, ti otvoris ticket, a o prebacivanju i svemu ostalom se brinu oni.

Hvala ti puno sad bas to radim idem trazi ove svoje epp kod i uzeo sam server u njemackoj kao sta ste rekli da bude u europi a ne US .

Jel to ok ?

Ako radis domaci sajt onda je zbog manjeg pinga bolje da bude u EU.

Da domaci forum , hvala ti jos jednom puno .

Problem nemogiu kreditnom karticom platit? Zasto ?

Jaa sam sad platio taj server , e sad di je tu CP jer ga treba dodatno kupit ili , forum mi radi i domena je na tom serveru , jer to znaci da su oni prebacili vec ili ? Gledam nikako doc do file menagera , my sql i sve to ostalo ?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja