Vrlo dobra zarada i affiliates program

Evo ako nekog zanima dobar affiliates program i zarada 50% a proizvod je vrlo atraktivan pogledajte klikom ovdje

Kod upisa u Affiliates odmah dobijete 10$ za start

bigSteve Junior
Zarada i samo zarada

a sve ide preko tvog referala linka … hahaha

A da link je

ili link za preporuku a to je radi toga da mogu vidjeti statistiku klikova na taj link itd…

No i nije tak važno link nego zarada :bljesak: Ja sam za par dana uspio nalupati preko $500 a tek par dana. Tako da mislim da do kraja prvog mjeseca ili ti prvih 30 radnih dana s njima može biti jako blizu oko $1000

Dobar biz dobaaaar :zhuja: Živio twitter i zarada preko Tweet adder-a

Sada baš idem kupiti i sam Tweet Adder jer bi i meni dobro došao da nađem nove kupce na twitteru

Ajd uživajte i zaradite koju lovicu $$$ :bljesak:

@BigSteve, javi kad dobiješ tu lovu na ruke, tvoj tekući, tvoj žirac ili što već.

kad dobijes lovu prilozi ovdje da vidimo …

ja htjeo pogledat kad mi izbaci poruku : Dobro došao !

Vaša IP adresa 77… nije baš dobra i s njom nažalost ne možete vidjeti a kamli postaviti link na croindex.info web direktorij. Ukoliko mislite da je došlo do pogreške slobodno nas kontaktirajte. Ova IP adresa je na crnoj listi i zbog toga ne vidite stranicu

WTF sto bi neki rekli – nije me toliko ni interesovalo - haj reko da vidim sta je to - kad ono oni me vec bleklistovali a ni vidjeli me nisu :slight_smile:

e ja profesionalnosti

ps ja - kazu da im se slobodno obratim a nigje klikabilne tacke a kamoli neke email adrese ili kontakta da se coek rahat obrati kaze - pa zasto bolan mene nejaka necete :slight_smile:

Ma to je stoga što sam sa .htaccess zabranio neke IP adrese s kojih je dolazilo hrpu prijava na direktorij s spam linkovima i to do boli pa me izludilo

Sada sam to maknuo pa bi sada trebalo to raditi

Naravno kad dođe ček stavit ću ga za pogledati ovdje na uvid jer ni ja do sada nisam dobio niti jedan pa se nadam da isplačuju sve uredno

Tweet Adder sam jučer kupio i isprobao i moram priznati program je pravi zmaj jer vjerujem da će se isplatiti za par dana uz ovaj affiliate a uz put sam ga doobio za 50% jer 50% je affiliates zarada i tako me koštao samo pola cijene

Nadam se da se ovi neće ljutiti što sam kupio sam od sebe jedan primjerak :slight_smile:

Eto sada možeš probati link trebao bi raditi pa reci jesi uspio jer sam maknuo .htaccess privremeno

[quote=“zenica”]ja htjeo pogledat kad mi izbaci poruku : Dobro došao !

Vaša IP adresa 77… nije baš dobra i s njom nažalost ne možete vidjeti a kamli postaviti link na croindex.info web direktorij. Ukoliko mislite da je došlo do pogreške slobodno nas kontaktirajte. Ova IP adresa je na crnoj listi i zbog toga ne vidite stranicu

WTF sto bi neki rekli – nije me toliko ni interesovalo - haj reko da vidim sta je to - kad ono oni me vec bleklistovali a ni vidjeli me nisu :slight_smile:

e ja profesionalnosti

ps ja - kazu da im se slobodno obratim a nigje klikabilne tacke a kamoli neke email adrese ili kontakta da se coek rahat obrati kaze - pa zasto bolan mene nejaka necete :)[/quote]

Yap budem stvavio čekec na uvid pučanstvu :kuc:

[quote=“bigSteve”]Ma to je stoga što sam sa .htaccess zabranio neke IP adrese s kojih je dolazilo hrpu prijava na direktorij s spam linkovima i to do boli pa me izludilo

Sada sam to maknuo pa bi sada trebalo to raditi

Naravno kad dođe ček stavit ću ga za pogledati ovdje na uvid jer ni ja do sada nisam dobio niti jedan pa se nadam da isplačuju sve uredno

Tweet Adder sam jučer kupio i isprobao i moram priznati program je pravi zmaj jer vjerujem da će se isplatiti za par dana uz ovaj affiliate a uz put sam ga doobio za 50% jer 50% je affiliates zarada i tako me koštao samo pola cijene

Nadam se da se ovi neće ljutiti što sam kupio sam od sebe jedan primjerak :slight_smile:

Eto sada možeš probati link trebao bi raditi pa reci jesi uspio jer sam maknuo .htaccess privremeno

looks nice al posto pomalo imam staza u internet zaradi (od PTCa pa nadalje :)a i ovim se bavim totalno bez neke velike zelje za zaradom naucio sam da puno ne vjerujem u pricu pa cu i ja sacekati neke dokaze o isplatama i dodatnim dokazima. i tebi preporucujem da reklamiras nesto tek kad se sam uvjeris da je ok jer ces ako ovo ispadne scam ili neka glupost samo navuci gnjev ljudi koji su se prijavili preko tebe na osnovu puke lijepe price - puno srece i obavezno javi kako si prosao :slight_smile:

I mene zanima kako je ovo prošlo… iako po datumu zadnjeg posta nisam baš optimističan…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja