W3 Total Cache ili WP Super Cache?

Ako je pitanje 1:1 je li ssd brzi od hdda, da, brzi je i u citanju i u pisanju. RAM je i dalje brzi i od jedne i druge opcije.

A koja je razlika izmedu linodea i digatoceana tj. Koji je bolji?

Koliko sam citao, oba providera su odlicna. Linode je nedavno bio pod velikim ddos napadom pa su ih ljudi dosta bashali iako su po meni to dobro prezivjeli. Ja osobno koristim DigitalOcean i nemam nikakve zamjerke, najbolji provider kojeg sam ikada probao. Ponajvise sam odusevljen njihovim suceljem i lakocom koristenja.

I ja sam ga obrisao zbog nestručnosti koristenja programa :smiley:
Naime plugin mi je blokirao neki js i css fajl i sajt mi nije radio za mobilnu verziju …
Trenutno Bez w3 total cache-a

Zato imas manual minify pa minificiras manualno sve. Odnosno taj file koji je blokirao ne minificiras. ALi vidim ocijene su ti super a i vrijeme otvaranja. Jel to neki ultra simple frontpage ili ima neke modernije stvari tipa slidere, fancy widhgete i tak?

Najjednostavnija wordpress tema samo tekst se nalazi na sajtu i osnove, nema fensi wajdgeta ni slajdera :slight_smile:

Onda ti vjerojatno ti dodatni plugini tipa w3 total cache samo odmognu, a kakvo ti je bilo otvaranje sa w3 total cache? Jel bilo brze?

Ne… skoro nista :smiley:

Sekunda i po za niti 200kb podataka i 14 requestova? U cemu je problem? To bi se obavezno trebalo otvarat u pola sekunde ili tu negdje. Da test server nije daleko?

Test Server Region:
Vancouver, Canada

Ja koristim W3 već godinama i zadovoljan sam. I jedan i drugi su super.