Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1

napravio sam skriptu za registraciju i login, ali mi javlja grešku kad upload i u login.php i u register.php on line 2
greška koja se javlja je u naslovu ove Teme a kodovi su

login.php

<?php session_start(); $username= $_POST [ ' username ' ] ; $password=$_POST ['password']; if($username&&$password) register.php <?php $submit =$_POST['submit']; $username = strip_tags ($_POST['username']); $password = strip_tags($_POST['password']); $date = date("d-m-Y"); if ($submit) Možel ko reći gdje je greška, hvala

login.php

register.php

Probaj ovako bez razmaka

http://forums.devshed.com/php-development-5/warning-unexpected-character-in-input-ascii-92-state-1t-172992.html

nisam još uvijek našao rješenje ako možete pomozite mi, CREATIFCODE sry ali nisam dobro skontao šta s ovim treba da bi se popravilo

Pa u login.php na liniji 2 imaš

a trebalo bi biti

Ne znam odakle ti padne na pamet da ubacuješ razmake tu. Probaj bez toga.

probao ali nije do toga, jel uredu kod?

Pa kod se čini u redu. Jesi siguran da je druga linija u pitanju? Najbolje bi bilo kada bi nam kopirao čitav kod ali koristi PHP BB kod kao što sam i ja u postu iznad toga. Ljepše izgleda. :slight_smile:

login.php

regiser.php

zna li iko gdje je ovdje greška ?
$sql_blabs = mysql_query(“SELECT id, mem_id, the_blab, blab_date FROM blabbing ORDER BY blab_date DESC LIMIT 30”);

$blabberDisplayList = “”; // Initialize the variable here

while($row = mysql_fetch_array($sql_blabs)){…

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource

http://www.codingforums.com/archive/index.php/t-213452.html

ova stranica što si dao ne radi

[quote=""]this is one of the most frecvent mistake. check the value returned by mysql_query, is null and you probably have a mysql error.

$result = mysql_query(…);
if($result){
// ok, do something here
}else{
// you can remove the ‘pre’ block if you run it from cli
print ‘

’ . mysql_error() . ‘
’;
}

btw this is a php problem. It become a mysql problem only when you see why the query give an error

best regards and happy holidays.

Nvm I fixed my mistake, apparently it was calling for fields that don’t exist. Don’t know why it was calling for unknown fields.[/quote]

ma radi :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja