WBMedia

Pozdrav, evo jedna stranica koju sam izradio za jednu digitalnu agenciju iz Miamia. Trebala je biti full parallax, ali problem nastaje kod gledanje u Chromeu, IE, Safariju, jedino je smooth u Firefoxu. Stoga smo odlučili da nema puno parallaxa, tek nešto sitno. U pozadini je CouchCMS za pravljenje izmjena na stranici.

Naime jedino Firefox ima svoj custom scroll event, tako da ako radite parallax s gotovim rješenjima(ja sam koristio stellar.js,ali sa svima je isto), očekujte ne baš glatko skrolanje u svim preglednicima, osim u Firefoxu.

Jedino vrijede custom parallax rješenja, ali niti zato imam znanje, a niti je budget ove stranice toliki.

link

Hmm, ovaj meni mi je dobra ideja ali se na hoverima ništa nevidi.

Tekst je slabo čitljiv na ovoj carbon pozadini.

Ovi pozadinske slike iza naslova su mi užasne. James Bond ispod contact us, riba ispod support plans.

Nevidim smisao testemoniala od kojih su 3 u slideru, a ostali poredani ispod.

A da ne spominjem Steve Jobsa fiksiranog.

Zaboravio sam napisati da je većina stranice napravljena po strogoj direktivi…Steve Jobs, sve slike koje vidiš i koje nemaju veze s vezom, ova steel carbon pozadina je ubačena naknadno, jer im se moja nije svidjela.

Ovo za meni stoji, ali to i nije problem, čak mi je i bolje ovako. Ionako prikazuje tekst koji je već napisan u krugu.

Da, vidi se da klijent dizajner.

Ni prvi ni zadnji, možda bi trebali napraviti galeriju “kad klijenti dizajniraju” sa kolekcijom :slight_smile:

Da, ovaj parallax se u Chromeu od trzanja niti ne kuži :zub:

Ja u zadnje vrijeme eksperimentiram sa TweenMax-om i mogu reć da su animacije glatke ko bebina guza :misa:

Uđem pa prvo pomislim - spam, pa onda malo gledam pa kažem možda je umjetnost ipak, pa onda opet ne mogu procjeniti dojam. U svakom slučaju je to moglo puno jednostavnije a praktičnije.

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact