WDW Hosting - prevara - upozorenje!

Pozdrav

Ovako, kao što znate ja sam imao skriptu agar.io za agar-hr.ga i tražio sam hosting za sponzorstvo.

WDW Hosting se ponudio, dao nam vps i mi instalirali skriptu i nakon par dana uklonili nam vps i ukrali skriptu koju danas koriste sebi za “AGAR SAMP” by wdw hosting…

Msm, žalosno i sramota.

Ne čudi me da i drugim klijentima ako ih ima da kradu web stranice.

Evo ovo vam je upozorenje ako ste mislili preći na ovaj tkz. hosting…

A vi sami procjenite kome ćete dati novac a tko vam krade stranice

1 Like

Pređi pisati za Sportsku tribinu, pošto te ništa neide.

A zasto ih nisi izguglao, vec bi na pocetnoj vidio da vec 2014 pricaju o njima kao o prevarantima.

Ma strašno.

Mogli su naći 1000 klonova na netu od ove igre, no nisu znali tj. sjetili se za to, već me mamili za vps samo da maznu skriptu, pa msm stvarno do kud seže prijevara.


Ako je netko u mogučnosti, neka prijavi ove stranice zbog prijevare:

i

Tko želi da se stane ovome na kraj

1 Like

Koja govna od hostinga-a

Hmm, mislis na korisnika ControlEng ili nekog drugog?

Ma ne ne ne, to je dobar čovijek.

Nego baš vlasnik wdw hostinga, on ima onaj croweb.host ja msilim…

Ma zato mi i nije bilo jasno. Slađana sam upoznao prije 2 ili 3 godine jednom prilikom, ucinio mi se kao OK covjek.

Nema problema sa njim…

već ovi klinci što otvaraju host, nelegalan…

Nekad davno sam igrao ja SAMP i bio deo ogromne balkan samp ekipe… Upravo ta ekipa je deo ovog hostinga, opste je poznato da je SAMP svet prepun nabedjenih klinaca koji ddosaju i ne rade nista pametno a izmedju ostalog svako od njih je otvorio i svoj host.

WDW host ti je vlasnistvo Croherza Gaming Community-a koji vode nesto ozbiljniji ljudi koji su i u ono vreme kada sam ja bio obican igrac igrice bili veliki govnari. Zaobilazite WDW u sirokom krugu.

Moja iskrena preporuka ukoliko zelite pouzdan i dobar hosting naravno sa prisutpacnom cenom je Experience Hosting sa kojim saradjujem 4 god bez mane a mogu vam priznati da imam jako jako poverljive i vredne skripte na njihovim masinama…

Experience Hosting mogu i ja preporučiti, kada god sam bio kod njih uvijek zadovoljan odlazio…msm kad mi nisu više trebale usluge

I meni izgledaju okey kao hosting ali realno najbolje je uzimati od jakih velikih firmi i siguran si da te neče zajebati

1 Like

Šta lažeš? BTW nije ni otvoreno nista jos on proziva.
Izvolite svi.

Da ne pisem 100 puta: http://www.zbsamp.com/index.php?topic=34498.msg358937#msg358937

Da jos dodam: Nismo se mi vam ponudili nego ste vi dosli do nas pa tako ne lazite kako smo vas mi mamili kad si ti licno mene smarao 3 dana oko toga da vam damo vps…i nakom smo vam postavili 2 dana je VPS stao i niste ni tamo niste nista uradili te smo se odlucili da nema smisla bez veze trositi resourse…

@Dimi3je
Ja nikad nisam ni ne igram Samp … ali ako pricas u Ibru, on nije vise WDW…a drugi od nas nisu nikad nanijelu stetu kome…

@dadaas
Mi dosad nismo nikoga prevarili, ako sta, isli smo izvan nase zona i prema klientima… do sad smo prekidali 4, 5 uslug i jos to kad su klienti prodajali usluge pa onda trazili da se jim vrate racuni kao da su bili ukradeni…

Pa tako molim, kad vec pricate o nama barem pricajte istinu…

Pa gle realno ajde da se par dana prije nego što vas je čovjek pitao napravili to ali baš nakon što sam se on javio je sumljivo a realno dali ste ukrali skriptu ili niste ideju jeste sigurno tako kako god okreneš za mene ste prevaranti i dok god nemate firmu iza sebe ste NULA poena hosting.

Nije nas momak nego sam ja uzeo skriptu sa githuba i uredio pa tako tocno znam od di i kakva je skripta, i nema nista sa njima…pa tj to moze i svako proveriti kad se otvori preko sourca’a- za klient …a servera nisu ni nikad imali kod nas i sam uzeo OGAR koji imas isto na githubu…

Razlog sto smo se odlucili da postavimo nakom jest jer zelimo igrati a oni imaju konstantno neke probleme oko lagova i kad smo jim pruzili HW su nam prvi dan rekli da ce drugi dan postaviti skriptu a drugi dan kad smo ponovo pitali nisu ni odg…naravno da smo nakom ugasili VPS, djabe trositi resourse kad nisu ozbiljni…

Oko firme…slazem se. :wink:

kao prvo koga lažeš da je trošio resurse?bili su nedostupni znaci da resurse nisu koristili šta u 24h mislis da se sve stigne srediti=?

Malo bolje procitaj… ;>

Gle zajebali ste čovjeka i to je to.Isto kao što je mark zajebao one bogataše itd :wink:
Ne možeš reci da si pošten igra je mjesecima online i baš kada je on stavio na tvoj vps fajlove vi otvorite vaš sajt.

Zbog ovakvih i slicnih stvari svima i dalje preporucam da uzimaju nesto free ili extre jeftino, pogotovo od ljudi od kojih nemate garanciju ili ne stoji firma iza pruzene usluge. Djecja posla, rekao bih.