WDW Hosting - prevara - upozorenje!

Slažem se zato več godinama ne uzimam stvari za koje ne dobijem račun ni preko interneta niti u stvarnom životu.

Eto kako odgovara Experience hosting na upit.
Svaki put kad dignem njihov minecraft server on za 2 sekunde padne.

Inace ne nudimo podrsku pri instalaciji zeljenih igara, skripti, aplikacija i slicnog, jer mi bi morali da udjemo sad na vas VPS, pregledamo logove i potrazimo gresku koju ste vi napravili, a to se ne radi cak ni kod firmi koje nude MANAGED VPS.

Fala bogu da jedna takva firma nece klincima da dize MC servere. Moj komsija isto klinac uzeo MC bas od istog hostinga i nije znao da ga namesti reko to do hostinga ja ga pustio on preso na drugi nije ni tamo uspeo a ni tamo hosting nije zeleo da mu namesta…

Pa ne trazim ih da mi dignu samo da kaze zasto je pao. Ti inas 15 ja inam 23. Nisam trazio da mi dignu vec sam.se igrao sa serverom sto i imam.pravo.

Imam 16, izvini sto sam koristio rec klinac jer i ja kontam da samo klinci igraju to, mladji od mene i moji vrsnjaci jer mi ne ide u glavu da neko od 23 to igra no to je tvoja stvar. Ne radim ja za taj hosting samo od njih kupujem usluge i znam vlasnika koji je jako posten decko i dosta vremena dnevno ulaze da bi svima izasao u susret. Ako si se ti igrao sa serverom i padne ti server zasto bi ti on trazio gresku? Mislim idemo previse u OFFTOPIC ja mislim a i ti to kapiras, pa bolje da prekinemo raspravu :wink: Izvini jos jednom ukoliko sam te uvredio ovim klinac.

Server padne za 2 sekunde no nebitno. Svatko ima svoju politiku. Znam hosting koji ti sve instalira po zelji ali opet kako tko radi. Server nije bio namjenjem za mene. Kako god imaju dobru i brzu podrsku :smile:

i mene su prwvarili isto

WDW - Who Dares Wins :smiling_imp:

LOL

. :mouse2: