We have temporarily disabled site - High CPU Hostgator problem

Dobijem mail od hostgatora danas da su mi privremeno blokirali jedan sajt zbog necega.

Hello,

We have temporarily disabled /home1/user/public_html/xxxxx.com because it was causing performance issues on the server. Generally, we attempt to resolve these issues without disabling sites; however, this site began to affect the performance for all users on the system. In this case, we acted to preserve the overall server stability. The report at the end of this ticket provides additional information about the site activity during this period.

Kada sam pitao sta je problem CPU, Bandwith, file sistem…

As advised in our initial ticket the issue is with cpu. This site does offer a large amount of gifs which with Wordpress everything loads though index.php. It is recommended to use a content delivery network which will cache the images at this time.

Ima li neko neki prijedlog?

Koristis li vec wp super cache ili w3 total cache plugin?

Povezi na cloudflare i ukljuci kesiranje.

Jel moze ovaj Free plan tu da se primjeni?

Može. Koristim ga za shared hosting I nikada me nisu isključili. Ne palim te cache plugina, samo CloudFlare

Sad sam ubacio dva sajta sa hgatora. Jel ostavi defaultna cloudflare dns podesavanja ili nesto mjenjate? Ja sam ostavio defaultno.

Samo na hostgatoru unesi CF nameservers I ostavi.

Na godaddyju su mi domene i DNS-ovi. To sam promjenio. Ali ne vidim za sada nikakva desavanja na CF. Doduse kaze 24h da se cega.

Skinuta je restrikcija sa sajta nakon sto sam kontakirao support

Ako ima ovdje neko ko je cpanel admin, cisto da mi objasni sta znaci sta i sta bi ovdje moglo da bitno odstupa?

Accounting Information for this hour:
_ borbar 1140 0.54% 246.90re 0.14% 11.70cp 1.11% 0avio 66009k_

Jel to CPU usage?

To ti nista ne govori, ako imas jednu jezgru onda mozes ici do 1.00, ako imas 2 ides do 2.00, ako imas vise mozes do vise bez problema. No na ovom sharedu mi se cini da ti nemas niti pola jezgre.

Isto slicno vrijedi i za one containere gdje ti obecaju 20 jezgri, a onda trotla sve na 1% CPU.

Bez problema, par kiljenata imaju besplatni, samo izmjeniš zapise prema uputama, i to je to.

Ok, evo poceo je da hvata podatke. :slight_smile: