Web-hosting.hr recenzija

http://www.web-hosting.hr/

Konzultirao sam dosta ljudi, dosta toga je u pripremi, ali kako uvijek imate neke ideje i savjete, često kritike :slight_smile:

Pa raspalite :wink:

Tocno ono sto mi treba - neki info da izaberem hosting medu mnogima ponudenim u HR - thanks, bacam se na citanje :smiley:

• informacije o kojima kao pocetnik nemam pojma stoga od mene dobivas ++

nadam se da ce bit dosta sadrzaja u buducnosti

[quote=“Gosaric”]http://www.web-hosting.hr/

Konzultirao sam dosta ljudi, dosta toga je u pripremi, ali kako uvijek imate neke ideje i savjete, često kritike :slight_smile:

Pa raspalite ;)[/quote]

Svaka čast na ideji, držim vam palčeve da uspije i da ne završi kao wm.com.hr

Najbolja želja. :smiley: Neće sigurno završiti onako, opametio sam se. Iako mi nije žao za wm.com.hr jer sam dosta iskustva stekao, a i lijepu referencu.

Sviđa mi se i ideja i nastup (dizajn) i kombinacija. :slight_smile:

Lijep dizajn, jos bolja ideja.

Sve pohvale s moje strane.

BTW:

Like :]!

Meni upada u oči kad je jedna slika članka veća od druge. Zašto nebi bile iste?
Radi sajt za sebe i neće propasti, 10 ljudi koji rade na jednom sajtu a da se ne zna vlasnik je ludost.
Inaće sviđa mi se sajt.

@gambo koji je to browser? sad sam probao kod svih i ni kod jednog se ne lomi.

@sime_zd - da, kritika na mjestu… ocito cu morati photoshop instalirati :smiley:

Chrome, a vjerojatno može i Safari - nisam probao.

Nije se samo proširilo nego sam ja ručno povećao textarea. :smiley:

S onim textarea { resize: none; } možeš onemogućiti mudrijašima poput mene da razvlače textarea izvan predviđenog prostora.

Eh da, kad već imaš stranicu Kontakt, mislim da bi bilo bolje umjesto e-mail adrese gore desno staviti isto link na “Kontakt”, i na Kontakt stranici navesti ostale mogućnosti kontakta.

Sretno sa novim projektom! U moru slične hrvatske hosting ponude, dobrodošla je stranica koja će olakšati izbor hosting korisnicima.

Hvala :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja