Web hosting >>> jeftino, kvalitetno...?

Recite mi ima li itko iskustva i zna li mi preporučiti jeftin i siguran hosting.
Treba bi hostati apartmanski smještaj… :wink: sezona je na vratima…

Zanimljivo mi izgleda
tau-host.com
web hosting | domene | web marketing | web-hosting | izrada internet stranica | ssl certifikati | web prostor za web stranice i webhosting:sherlock:

Ko zna neka pomogna…
Fala na svakom odgovoru
Šime

Imaš u mom potpisu jedan, a ako te smeta affiliate link onda ti je adresa Studio4web, web hosting, reseller hosting, VPS i dedicated serveri, registracija domena

Moja preporuka ti je InfoNET zbog odlične domaće korisničke podrške 24/7.

Web hosting | Dedicated hosting | Registracija domena | Radio hosting | VPS hosting - Infonet d.o.o. hrvatski hosting provider

I da, nemoj isključivo gledat cijenu, razlike su možda u par desetaka kuna godišnje između svih tih providera, a u kvaliteti usluge mogu bit velike razlike.

Fala vam na preporukama stvarno ima brdo ponuda, razlika u paketima i u cijenama…
Ipak ću ići na ovaj prvi Tau hosting, izgledaju mi ok, uljudni su i imaju dobru korisničku podršku.
Hosting paket i com domena su me izašli 127 kuna, neloše.

Još mi ostaje zahtjevniji dio posla, napraviti samu web starnicu :slight_smile:

[quote=“petarpan77”]Fala vam na preporukama stvarno ima brdo ponuda, razlika u paketima i u cijenama…
Ipak ću ići na ovaj prvi Tau hosting, izgledaju mi ok, uljudni su i imaju dobru korisničku podršku.
Hosting paket i com domena su me izašli 127 kuna, neloše.

Još mi ostaje zahtjevniji dio posla, napraviti samu web starnicu :)[/quote]

Koji jadni pokušaj samopromocije.

:slight_smile:

Ajd da je još neko skužio. Nisam htio biti napastan pa ga razotkriti, ali nemoj se drugi puta potpisivati kao Šime kad je Šime administrator domene. :smiley: :smiley:

[quote=“mrcina”]Moja preporuka ti je InfoNET zbog odlične domaće korisničke podrške 24/7.

Web hosting | Dedicated hosting | Registracija domena | Radio hosting | VPS hosting - Infonet d.o.o. hrvatski hosting provider

I da, nemoj isključivo gledat cijenu, razlike su možda u par desetaka kuna godišnje između svih tih providera, a u kvaliteti usluge mogu bit velike razlike.[/quote]

i ja dajem glas InfoNet-u , zaista su odlični !!! :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja