Web majtori , oglasi putem plavog oglasnika

Pozor…

Molim vas da se ne javljate na ovakve oglase jer su to prijevare naravno putem plavog oglasnika…

Imate oglasa u zadnje vrijeme tonu pa daragi web masteri , pazite da ne nasjednete jer samo čete imat problema…

hvala adminu ako ne obriše ovaj topic/ upozorenje.

Sada lijepo pojasni što si u stvari mislio.

Jesi mislio na [quote=""]Plavuša i crnka - zgodne mace, studentice, pružaju vam vruće vatrene nezaboravne trenutke ugode u vašem prostoru od 00-24 h…[/quote]
:neznam:

Bogme ćeš imati problema kad ti na vrata dođe plavušin tata, inače bivši boksaš :zub:

[quote=“trnac”]Sada lijepo pojasni što si u stvari mislio.[/quote]Toliko je ozbiljno da je odjurio upozoravati na drugim forumima – nije niti stigao pročitati post još jednom.

@tsereg daj linkove :slight_smile:

Koji debil haha

Daš broj?

Mislim na kokretno >

http://www.oglasnik.hr/oglasi/posao/ponuda/elektrotehnika/index.html

Bogledajte malo bolje , čisto da znate …

Znam ljude koji su radili i javljali se na oglase , nikad dobrto završilo bez obzira i ako dobro zvučalo putem telefona…

E baš ti hvala, samo mi ovo zvuči kao vrlo dobar link ka plavom oglasniku.
ps. dobro da je u birtiji :slight_smile:

Hajde ti Sudo sada lijepo nama kaži točno na koji oglas misliš i točno na što misliš. Ili ćemo ovu sumnjivu temu preseliti kamo joj je mjesto.

mislim da je pisac htio reći… da se u zadnje vrijeme pojavljuje puno oglasa u oglasnicima tipa plavi oglasnik, njuškalo, itd. gdje se nudi izrada web stranica, te da se ne nasjeda na takve stvari jer su većinom scam. :smiley:

iskreno se slažem s tim i čak mi je malo jadno vidjeti takav način oglašavanja uz sve današnje načine reklamiranja…

vjerujem da su to većinom “mali od susjeda”… jer nije mi logično da netko tko se bavi web dizajnom nije upućen u 100 drugih načina oglašavanja (pod time mislim web stranice, društvene mreže, itd)…

Sumnjam da prosječni korisnik ovog foruma traži preko Plavog oglasnika tko će mu napraviti web stranice.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja