Web shop "Volimo prirodno" - Interesuje me i Vaše mišljenje

Ne znam zašto sebi uzimaš za pravo reći da si bolji od mene… no dobro.

Ne trošim energiju i kreativnost na ovakve rasprave.
Lp

pa hajde pokazi svoje radove da vidimo koliko si dobar…

BTW osoba koja zarađuje 10 000 eura/funti,dolara sigurno se ne raspravlja ovako po forumima jel ima pametnijeg posla :wink:

Mislim da rasprava oko uređenja stranice na ovaj način ne vodi ka konstruktivnom riješenju. Jedno je tražiti recenziju i možda pomoć, ali tko je šta i kako napravio i za koliko je loša stvar. Mislim da bi moderator trebao prekinuti daljni tijek takve rasprave… Moj je veći, ja sam bolji…govori samo o lošoj kulturi… a ne o kvaliteti rada…
Moje malo mišljenje…

Svako ima pravo reći svoje mišljenje, s obzirom da je to traženo u ovoj temi (te niti vlasnik stranice niti autor ovog djela nemaju ništa protiv komentara). Razina kulture na kojoj netko iznese svoje mišljenje dovoljno govori o njemu samome, te mu ne treba dodatna moderatorska kazna.
Moje mišljenje :slight_smile:

Origintrail.io kompletan ICO page zajedno sa logoom, jedan je dovoljan :slight_smile:

@rdamorei ne mora značiti da nemam vremena da ponekad udjem na forum i uključim se u raspravu, pogotovo ovakvu.

@antonia - dajem sebi za pravo reći to jer se vidi da je volimoprirodno odrađen kompletno amaterski…

Slažem se da je web za 180$ mogao puno bolje se odraditi ali to je stvar između njih dvojice :slight_smile:

Da, ali kada je @idc otvorio temu to je postala stvar rasprave o tome, tr sam ja izneo svoje mišljenje.

nadao sam se da ce biti neki web shop za 200 eura, jer to sam shvatio iz tvog upisa gore

To je jedan od klijenata kome sam uradio prvobitno sajt za 200£ da bi me na kraju za ICO zvali

Ja kao poketac teme bi zamolio moderatore da zaključaju temu jer rasprava ide u nepotrebnom smjeru. Samo samo sam trazio da ocjenite sajt za neki recimo minimalni budžet. Htio sam sam samo da vidim da li je odnos cijene sa kvalitetom OK ?

Covjek je dobio dobro za pare koje je ulozio. Sutra ako mu krene biznis, normalno da ce uloziti vise u nesto bolje. Ima firmi koje odplacuju shop po 2 godine jer su puno ulozili, a prodaja nejde kako su zamislili. Za shop ti treba minimalno 2 godine da bi poceo od njega ziviti. Google adw i face je samo pocetak. Potrebna je optimizacija i preporuka korisnika, a za to je potrebno vrijeme.

Ogroman header ostavlja puno praznog prostora desno, pogledaj na demu kako se uklapa bolje. Moraš bogatije slike na slideu postaviti, veće rezolucije, pogledaj demo opet. Inaće, ljubitelj sam wide sajtova a ne ovih što sa strane imaju prazninu, ali to nije toliko strašno, samo se baziraj na demo.