Webhostingbuzz - iskustva

Bok :slight_smile:

Kako dosta sudjelujem u guest postingu , na jednom blogu je bila nagradna igra i tako sam ja osvojio

hosting paket kod Web Hosting Services in the UK from WebHostingBuzz

osvojio sam Hosting standard paket i već je sve regano, te sam dobio i gratis domenu :zub:

dali tko možda ima kakva iskustva ili nešto o njima zna.

Cheap cPanel Hosting in the UK from WebHostingBuzz

hvala ! :slight_smile:

Malo sam scoutao i naišao sam samo na pohvale, tu su već dosta dugo (oko 5-6 godina) tako da mislim da si super prošao :slight_smile:

Po sajtu se vidi da su ozbiljni, znaci ne bi trebalo da imas problema :slight_smile: a i besplatno si dobio tako da nemas sta da izgubis.

Izgubiti se može dosta ako redovno sam ne vršiš backup :).

Tacno ako se bas das u taj projekat, ali tu godinu testiras sledecu ako je to prava stvar produzis znas da su ozbiljni mada nikad se ne zna i najbolji grese. Tako da backup u svakom slucaju moras na bilo koji host ti bio to je standard tako da nema sta da izgubi u smislu da ga ne koristi.

hvala na odgovorima :slight_smile:

a što se tiče backup-a, sad sam čitao malo detaljnije i piše da ima Daily Backups
sad neznam dali da ja još radim s obzirom na to.

Kada si na nekom hostingu par godina i uvidiš da oni to rade te da su stabilni, naravno da ne moraš da praviš backup. Ti si temu pokrenuo iz nesigurnosti da li je stabilna, stoga, preporučujem backup bar dok ne produže oni svoju domenu koja ističe u decembru iduće godine :).