Webmajstori na novoj forum skripti!

Fora mi je:
Pišeš temu…i kao odustaneš, ugasiš stranicu…i čeka te sljedeći put sve što si napisao za kreiranje teme :smile:
Onda, pišeš odgovor na neku temu, odustaneš…ugasiš stranicu. Sljedeći put kad upališ, prvo se malo čudiš kako te odgovor takođe ne čeka…ali se zato ugodno iznenadiš da te odgovor čeka na pravom mjestu, a to je kad otvoriš onu temu gdje si započeo kreiranje odgovora.

Nadalje…stavljati x ili ne na popUp-ove? Ako se stavi, onda se korisnici navlače kao čimpanze da kliknu na x, a mogu kliknut zapravo bilo gdje na ekranu. Ako se ne stavi, onda pak korisnici kao čimpanze traže gdje je taj x, hehe.
Fora mi je kako su to ovdje rješili…tako da cursor zamjene sa iconom zoom-out.

I tako…vidi se da su mislili na detalje…vjerujem da ima milijon toga što se nemože primjetiti na prvu, drugu…stotu :smile:

1 Like

Naravno, dok nadjem gdje je nesto treba mi 5x vise i dok renderiram ovu bijelu boju :slight_smile:

Moram priznati da je forum postao mnogo aktiviniji posle promena skripte ne znam zasto al je tako :slight_smile:

2 Likeova

Vjerojatno zato sto se puno brze izmjenjuju poruke, i opcenito je cijelo sucelje dosta brze nego staro.

Mala zamjerka:
Možda je višak forumu da sam numerira rečenice (nakon prve numeracije) …i pritom malo bugira
Umjesto niza brojeva, kad sam postao bile su sve jedinice.

Ono što me zapravo više zasmetalo, nisam mogao editirati taj post bez da sam dopisao nešto nesuvislo. To kod editiranja me već par puta ometalo. Recimo, htio sam uljepšati u jednom postu “code” koji sam postao, trebao sam dodati samo jedan tab, ali mi nije dopustio.
Ovo za numeriranje je dječja bolest…al ovo kod editiranja mislim da je stvarno suvišno i da nebi bilo loše isključiti ako se može…

Bice da je zbog mejlova koji nam stizu, ja na forum nisam usao odavno i stigne mi mejl pa svratih cisto da vidim kakvo je stanje i onda ostavio par poruka na forumu pa udjem povremeno da vidim odgovore itd.
Verovatno su svi navalili posle dobijenog mejla :slight_smile:

Ne vjerujem da je zbog mejla jer ja se ne sjećam kada mi je došao zadnji mejl…nego izgleda da je forum postao aktivniji pa se i ekipa više zadržava na njemu :smile:

Za početak oprostite na duplom postu ali zanimam me da li vi možete na stranici gdje su teme kliknuti desnim klikom miša na nepročitanu i ići na opciju otvori u novoj kartici…jer počelo me živcirati da moram klikati na svaku nepročitanu temu pa se ponovno vraćati na početnu sa temama da bi pročitao sljedeću nepročitanu i tako redom…

Inače do danas sam to mogao obavljati sasvim normalno ali danas dođem kući, upalim komp i odem na WMF i dočeka me to :frowning:

Meni radi u Chrome i Firefox… Koji ti browser koristis? Takodjer mozes probati i s CTRL + lijevi klik miša.

Probaj kliknuti scroll (srednjom) tipkom na link.

Kako se brišu vlastite teme/postovi?

Hm. Nemaš ovo?

Imam kod postova, ali kod tema (prvog posta u temi) nemam.

Jel se meni to samo čini ili ste zaboravili malo urediti error 404 stranicu? :stuck_out_tongue:

Čini se da toga nema, jer bi time pobrisao cijelu temu sa svim drugim odgovorima ili bi drugi odgovori ostali bez konteksta. U slučaju da je tvoj post jedini u temi, to bi imalo smisla, ali ako niti u tom slučaju nemaš taj gumb, onda to očigledno još nisu napravili.

Pokušaj otvoriti temu u birtiji i čim je otvoriš, vidi imaš li onda mogućnost brisanja, još dok nema odgovora u temi.

Ako nema, onda je jedini način da označiš temu i skreneš moderatoru pažnju na nju, da je on obriše.

Bez odgovora nema ikonice za trash :). Izgleda da je jedini način da javim mod-u da izbriše -_-.

Jedva se snalazim na ovoj skripti. Nešto totalno novo ali ima potencijala. Tek sam počeo da kucam i uviđam novitete.

Ne mogu uploadati avatar. Netko ima sličan problem? Kad kliknem na upload nema reakcije…

Da li će se forum stavljati na staru domenu? Ova domena je stvarno preloša.

Ako neće, da brišem onu iz bookmarksa.

Evo da i ja bacim koji utisak nakon određenog vremena.

Sad sam bacio oko i još uvijek nisam dobio mail za reset stare lozinke, poslao pred 3 tjedna. Ali već sam i zaboravio na to, i nije mi niti važno jer nisam bio previše aktivan prije (u prijevodu: neću nikom falit :grin:), sad se lijepo logiram preko FB-a, a ovaj nick je anagram mog imena i prezimena koji ću koristiti u budućim projektima tako da bi se zadržao na njemu.

U početku je bio mali šok, trebalo se i naviknuti na novotarije. Kad ste vizualu prilagodili tako da sliči na stari forum, opći dojam je bio puno puno bolji. Malo sam više i tipkao zadnjih dana da pohvatam sve cake i mogu reći da sam jako zadovoljan, da ne kažem oduševljen sa ovom formom foruma.

Najveći plusevi:

  • citiranje
  • obavijesti zbog kojih sve djeluje življe i dinamičnije

Ova srčeka koja šaljemo jedni drugima mi djeluju malo perverzno, čak bi se pohvalio koliko sam ih dobio, ali pošto ni jedno nije poslala žena neću :stuck_out_tongue:

@steelmaiden svaka čast na hrabrosti, ipak je ovo možda za neke predrastična promjena, ali ja vidim samo pluseve i ogromni potencijal