Webmajstorska posla - AdSense Motivacija

Znam da je bila ovakva tema na starim webmajstorima i znam da sam ju čitao i gledao i nakon toga radio kao konj da i ja uspijem. Sada ju ne nalazim pa otvaram novu temu.

Ne kažem da sam nešto posebno uspio, ali bitno je da sam ja zadovoljan svojom trenutnom zaradom i čekam čuti vašu motivacijsku sliku / priču kako bi jedni druge motivirali i podržali u ovome web poslu. Sherajte što imate.

Adsense
ads

11 Likeova

Nevjerojatno da ti ovolike stranice sa kartama toliko love donose! Sumljam u tu zaradu.

Hmmm, to je samo dio.

Koji je sajt u pitanju pa da dobijemo ideju i motivaciju?

Nasao excel report za 2013 i 2014 - to su bili zlatni dani hehe al se i radilo preko 100 sajtova na popisu hahaha cifre u EUR

6 Likeova

14 mjeseci od pokretanja ‘poslića’

1 Like

Pretpostavljam nesto ilegalno tipa stream filmova?

naravno, uvijek je ilegalno, čim nekom dobro ide :roll_eyes: :thinking:

Hm u pravu si premalo zadrzavanje za stream site, znaci vjerojatno silovanje fb pagesa

1 Like

naravno, silovanje pagesa i fb grupa, čim nekom dobro ide :roll_eyes: :thinking:

1 Like

Naravno. Daj screen od izvora posjete da vidimo :thinking:

Naravno. I osobnu ti pošaljem… ako te zanima kako dobijem ovoliki promet, onda se fino pita, a ne odmah sa nekim fantomskim pretpostavkama. Promet je 80% sa fb, ali sa jedne fb stranice, objavljujem po 4-5 linkova dnevno. Eto, nastavi sa fantovskim pretpostavkama, ja neću dalje komentirati…

1 Like

Pa nema tu fantomskih pretpostavka kad mogu bit dvije opcije. Zaljepio si brag screen a onda daj vise podataka :thinking::flushed: Ovi svi moji sajtovi gore samo organske posjete 90% USA osim sko su bili domaci sajtovi.

ovo su sve sajtovi sa igricama? rade li još ovi sajtovi, kakva je danas game niša?

Klikbejt (ne moraju lazne vijesti, ali samo da primi paznju, pa umjesto “petarcro je napisao xxx na forumu” bude “necete vjerovati sta je petarcro napisao”) , dobre stranice i da sajt lici na nesto i eto pregleda…

Meni je u aprilu prosle god (pisao sam na forumu) eksplodiralo, pa sam imao 3-5m pregleda mjesecno sa par fb stranica, a na 1000 pregleda imao oko 1.5e sve zajedno

dead…20 znakova

Jel i dalje radi kako treba? Koliko fanova imas?

Evo ja da pitam fino :slight_smile:

Da li je news nicha, koliko FB stranica ukupno, i da li je ulozeno u FB promociju?

nisam radio vec jedan duzi period, mozda mjesec i po (ebay eksplodirao pa nemam vremena)… sta se desi- fb flaguje domenu i na toj domeni smanji domet, pa imas 5 puta manje posjete… i u ovom mom slucaju se onda isplati samo stancati nove domene (tj samo prebacivat sajtove na nove domene i sredit reklame)… nova domena traje oko mjesec dana i bude otprilike 1.5m pregleda na par stranica sto imaju zajendo oko 500k fanova…

1 Like

news iz specifične niše, 1fb stranica od 0 do 28k lajkova, uloženo u početku sve ukupno max 300usd promocije… kasnije više nisam jer je postalo preskupo tj. omjer uloženo dobiveno katastrofa…

kod mene nije ovo što @simeon piše… ozbiljna stranica, ozbilnje vijesti, ništa bomba naslovi i sl…

bit posla je da budeš ‘recimo’ unikatan tj. da ne ideš kud svi turci. Poznam jednog lika koji odavno radi news iz niše pčelara… zarađuje više nego ja… znači treba odabrati neku nišu koju dobro znaš, vidjeti šta rade stranci u toj niši i eventualno njih kopirati na domaćoj publiki… eto vam tajna, sad je na vama kreativa :slight_smile:

2 Likeova