WebMedia.hr iskustva?

Moja iskustva s WebMediom su katastrofalna. Početkom 3. mjeseca 2011. bili smo 4-5 dana bez web stranica “jer im se desila katastrofalna pogreška koja se rijetko događa”, nakon toga 1-2 dana po nekoliko puta jer su imali neka “preseljenja” prije toga isto tako… a ovaj vikend i danas nemamo pojma što je, jer se nitko nije udostojio javiti mailom a o telefonima da ne govorim (iako mislim da im je to isključeno?!).

Toliko o njihovoj 99,5 % podršci i on line serveru, koji je već sada više od 7-8% off line.

Totalno neprofesionalni i tehnički očito nepripremljeni!

Osobno, razmišljanja prije uzimanja hostinga su bila otprilike kao i većine Vas ovdje, pa dobri su, s nekima se znamo, cijena ok, no praksa pokazuje sasvim suprotno.

A sad ko voli, nek izvoli, mi mijenjamo definitivno!

[quote=“Webmedia”]A inace i ja ovo primjecujem vec 2 puta u ovoj temi.

Zanimljivo u svakom slučaju.

Lp,

Webmedia.hr[/quote]

Da! Ja jesam samo zbog toga, jer da je sve u redu ne bih trebala!!!

u ovoj temi sve krajnosti :smiley: ili su odlični ili užasni :S tko je ovdje lud… moram priznati da je i meni čudno da pljuju samo članovi sa 1 postom

Evo ja imam malo više postova, nisam htio do sada komentirati ništa, uglavnom imam poprilično loša iskustva s njima. Uptime definitivno nije bio zadovoljavajuć, pred nekoliko mjeseci, sad već neko vrijeme ne znam što se dešava, možda su se i popravili.

[quote=“mujcek”]Moja iskustva s WebMediom su katastrofalna. Početkom 3. mjeseca 2011. bili smo 4-5 dana bez web stranica “jer im se desila katastrofalna pogreška koja se rijetko događa”, nakon toga 1-2 dana po nekoliko puta jer su imali neka “preseljenja” prije toga isto tako… a ovaj vikend i danas nemamo pojma što je, jer se nitko nije udostojio javiti mailom a o telefonima da ne govorim (iako mislim da im je to isključeno?!).

Toliko o njihovoj 99,5 % podršci i on line serveru, koji je već sada više od 7-8% off line.

Totalno neprofesionalni i tehnički očito nepripremljeni!

Osobno, razmišljanja prije uzimanja hostinga su bila otprilike kao i većine Vas ovdje, pa dobri su, s nekima se znamo, cijena ok, no praksa pokazuje sasvim suprotno.

A sad ko voli, nek izvoli, mi mijenjamo definitivno![/quote]

Poštovana,

Nikakva preseljenja nismo imali u 3 mjesecu koja su trajala po 1 ili 2 dana.
Jedino preseljenje je bilo ovaj vikend i isto je bilo uredno najavljeno s emailom, te stoji obavijest u korisničkoj zoni.

Eventualno ako je netko imao problem kod preseljenja taj je i riješen nakon završetka odmah.

Upravo sam pregledao tickete tehničke podrške i ne vidim niti jedan email s obavijesti da stranica ne radi.

Kada ste poslali ticket i ako može broj ticketa molim vas pa ću provjeriti?

Lp,

Josip

Stvarno ne vidim razloge pljuvanja po doticnoj firmi…

Imam 4-5 paketa kod njih kupljena, iskreno bilo je malih sitnica koje smo odmah rijesili, savim normalno!

Ja to isto ne podrzavam!

Imao sam situaciju gdje sam u 2h ujutro kupio domenu i host, odmah nakon toga sam dobio iznenađujuci mail kako ce sve biti rijeseno u roku odmah.

Tako je i bilo, u roku 15 min je sve bilo aktivirano.

Eto to su moja iskustva.

Sve naj.

Pozdrav

Obavještavam cijenjeno pučanstvo da sam izuzetno nezadovoljan s firmom webmedia.hr koja se bavi hostingom i domenama. Moje iskustvo je slijedeće:

-jako loša podrška korisnicima
-serveri često ‘padaju’ i više su offline nego online
-često su nekakvi radovi u toku
-kasne sa svime osim kad im trebate uplatit kune

Najjeftiniji su ali su trenutno najgori host provider u Hrvatskoj! To će vam potvrdit velik broj ljudi. Ovdje doslovno vrijedi uzrečica ‘Koliko para toliko muzike’.

Ako sam se zaj.ebao nemojte vi.

Često kad vide da se ljudi žale na njih onda ko fol reču javite nam se i sve čemo rješit a kada im se javite vozaju vas ko budalu i prave se ludi.

Obavještavam cijenjeno pučanstvo da sam izuzetno nezadovoljan s firmom webmedia.hr koja se bavi hostingom i domenama. Moje iskustvo je slijedeće:

-jako loša podrška korisnicima
-serveri često ‘padaju’ i više su offline nego online
-često su nekakvi radovi u toku
-kasne sa svime osim kad im trebate uplatit kune

Često kad vide da se ljudi žale na njih onda ko fol reću javite nam se pošaljite tiket i sve čemo rješit a kada im se javite vozaju vas ko budalu i prave se ludi

ja sam ceko domenu i hosting 3 dana od uplate (skenirana uplatnica)

zalosno

p.s. a imate i rupu u sustavu za karticno placanje

Ne znam što se napali toliko firmu, baš ste nepošteni.Ili ste toliko ljubomorni ili niste ljudi…

Nitko nije savršen,ali zato nemorate popljuvati firmu u beskraj.Svoje mišljenje bi trebalo zadržati za sebe, dovoljan je jedan da kaže da nije zadovoljan pa neće nitko kupovati,a dotična firma je uložila puno truda i muke da bi dostigla neke stvari,a vi tako.

Što ne pljujete po Avalonu? Njih se bojite,jer su kao jaki neki? Nego male firmice pljujete,koje preživljavaju na tržištu.Jednom riječi, niste fer!

[quote=“scooter”]Obavještavam cijenjeno pučanstvo da sam izuzetno nezadovoljan s firmom webmedia.hr koja se bavi hostingom i domenama. Moje iskustvo je slijedeće:

-jako loša podrška korisnicima
-serveri često ‘padaju’ i više su offline nego online
-često su nekakvi radovi u toku
-kasne sa svime osim kad im trebate uplatit kune

Često kad vide da se ljudi žale na njih onda ko fol reću javite nam se pošaljite tiket i sve čemo rješit a kada im se javite vozaju vas ko budalu i prave se ludi[/quote]

Budi frajer pa sa svojim acc-om to napiši, ovak si curica :mala:

[quote=“Domi”]Ne znam što se napali toliko firmu, baš ste nepošteni.Ili ste toliko ljubomorni ili niste ljudi…

Nitko nije savršen,ali zato nemorate popljuvati firmu u beskraj.Svoje mišljenje bi trebalo zadržati za sebe, dovoljan je jedan da kaže da nije zadovoljan pa neće nitko kupovati,a dotična firma je uložila puno truda i muke da bi dostigla neke stvari,a vi tako.

Što ne pljujete po Avalonu? Njih se bojite,jer su kao jaki neki? Nego male firmice pljujete,koje preživljavaju na tržištu.Jednom riječi, niste fer![/quote]

vkerovatno imas duall acc. no nebitno

  1. nemam iskustva sa Avalonom da imam svakako bi napisao kao i sto sam napisao pohvalu za InfoNET d.o.o. (sto zasluzuju)

  2. neprofesionalnost na dijelu i neljubaznost kod WebMedie je ravna nuli kao i usluga podrske (nikad ih nema online i jako jako ih je tesko dobiti na mobitel, telefon pa gotovo i nemoguce)

  3. nisam jedini koji je nezadovoljan njihovim uslugama tako da pssss

  4. Iskustvo imam sa plus.hr, infoit.hr, orbis.hr i posluh.hr (od nasih hosting proajdera) to su odlicna iskustva i kod svakog imam barem po 3-4 paketa

  5. i zadnje forum i postoji da bi se na njemu diskutiralo, razijenjivale informacije,kritike/pohvale itd… itd …

Mislim da nije fer što se pljuje ovako po nekoj firmi, svi loši navodi o njima do sada nisu tocni iz mog osobnog iskustva, jer je sve fer i korektno bilo odrađeno prema meni

[quote=“innos”]
u tom poslu problemi su normalna pojava,bitna je reakcija na njih [/quote]

:doki:

Ko god se profi bavija informatikon zna da govoriš istinu.

[quote=“scooter”]Obavještavam cijenjeno pučanstvo da sam izuzetno nezadovoljan s firmom webmedia.hr koja se bavi hostingom i domenama. Moje iskustvo je slijedeće:

-jako loša podrška korisnicima
-serveri često ‘padaju’ i više su offline nego online
-često su nekakvi radovi u toku
-kasne sa svime osim kad im trebate uplatit kune

Često kad vide da se ljudi žale na njih onda ko fol reću javite nam se pošaljite tiket i sve čemo rješit a kada im se javite vozaju vas ko budalu i prave se ludi[/quote]

Pozdrav,

Iskreno što je previše sada je stvarno previše:)

Do sada svatko tko je rekao protiv nas nešto “loše” ima jedan post, dođe, napiše i ode. Bez ikakvih detalja i obično se povlači jedan te isti nazovi problem.

Naša podrška je sasvim zadovoljavajuća što možemo potkrijepiti komentarima naših korisnika koji iste ostavljaju u ticketima nakon riješenja istih.
Nema nikakvih radova u toku, što također možemo dokazati niti ih je bilo duže vrijeme.
Serveri su online u prosjeku preko 99% posto što možemo isto tako dokazati s nezavisnim monitoringom.

Neznam s ćim mi to kasnimo?

@Pixy
Nažalost neznam koji je to paket registriran s 3 dana nakon primitka scana uplate međutim nakon problema koje smo imali s uplatama gdje ljudi pošalju scan a nakon toga ti novci ne sjednu odlučili smo za aktivacije čekati dok stvarno ne vidimo uplatu.

Ali kao što sam rekao pošaljite mi na PP naziv paketa i domene da provjerim o čemu se radilo.

O informaciji kako nas se nemože dobiti na telefon a pogotovo na mobitel ne bih trošio riječi, samo ću napomenut da jučer na praznik smo riješili par upita preko telefona gdje su nas ljudi zvali a i jedan upravo sada (nedjelja). Toliko o tome.

@gigolo
Da, nažalost problemi u informatici se obično pojave nenadano i kada najmanje očekuješ:)

@hrvojesb

Zahvaljujem na podršci:)

Lijep pozdrav,

Ivan

Ne shvaćaju da s ovom lošom “reklamom” isto daju reklamu. Evo, mene su nagovorili da kupim jedan paket u dotičnoj firmi, kako bih vidio te puste “probleme”…

[quote=“marko7”]Pozdrav webmajstorima!

Tražim neki dobar i povoljan web hosting. Naišao sam na WebMedia.hr hosting i izgleda mi dosta dobar. No zanimanju me iskustva iz prve ruke, pošto izgled i prvi dojam nerijetko varaju.

Čitao sam ovdje na forumu da su neki ljudi preporučili strane hostinge i da su imali dosta negativnih iskustava sa domaćim, tako da se i tu dvoumim što uzeti.

Dakle, iako me primarno zanimaju iskustva sa WebMedia hostingom, dobrodošle su bilo kakve preporuke (osim reklamiranja vlastitih firmi).

Hvala unaprijed![/quote]
O2 Hosting
http://www.o2hosting.com/

Radim s njima već od 2008 i dosada nisam imao nikakvih problema, a i cjene su im najpovoljnije. Prije nekoliko dana su modernizirali svoje server da sada rade još brže. Što je bitno da svoje poteškoće možeš riješiti preko telefona, barem su meni do sada uvijek izlazili u susret i sti tren riješavali mada nisam imao nekih velikih problema.:hogar:

Da imam dobra iskustva budite sigurni da bih naveo to.
Kao što sam naveo da webmedia.hr ima niske cijene, što je pohvalno. ALI veliko ALI.
Osim moga lošeg iskustva sa webmediom naišao sam i da su drugi korisnici imali slične probleme kao i ja.
Neću izlazit sa punim imenom i prezimenom jer bi time nanio sebi štetu a već sam oštečen toliko da nikada više neću surađivati sa webmediom.hr pa taman bili još jeftiniji. Opet ponavljam:
niska cijena je zbog loše kvalitete a ja to nisam mogao znati prije nego sam se uvjerio u to. I sigurno nebi webmediu.hr spominjao u lošem kontekstu da nemam ogroman razlog. Ovde se na forumu javljaju ljudi koji imaju probleme ili su ih imali u prošlosti. Webmedia.hr me podječa na nesposobni, spori, nekvalitetni birokratski sustav u HR. Uvijek su u pravu a svi vide da nisu. U tobožnjim ‘opravdanjima’ koje sam pročitao od strane webmedie.hr je suvišno raspravljati jer je njihovim administratorima lakše po forumu lagat i opravdavat se nego uslugu unaprijedit i poboljšat jer samo će zadovoljan kupac ponovno se vratit i kupiti ponešto. Ovako, ko jednom proba, taj ide kod konkurencije.

[quote=“scooter”]Da imam dobra iskustva budite sigurni da bih naveo to.
Kao što sam naveo da webmedia.hr ima niske cijene, što je pohvalno. ALI veliko ALI.
Osim moga lošeg iskustva sa webmediom naišao sam i da su drugi korisnici imali slične probleme kao i ja.
Neću izlazit sa punim imenom i prezimenom jer bi time nanio sebi štetu a već sam oštečen toliko da nikada više neću surađivati sa webmediom.hr pa taman bili još jeftiniji. Opet ponavljam:
niska cijena je zbog loše kvalitete a ja to nisam mogao znati prije nego sam se uvjerio u to. I sigurno nebi webmediu.hr spominjao u lošem kontekstu da nemam ogroman razlog. Ovde se na forumu javljaju ljudi koji imaju probleme ili su ih imali u prošlosti. Webmedia.hr me podječa na nesposobni, spori, nekvalitetni birokratski sustav u HR. Uvijek su u pravu a svi vide da nisu. U tobožnjim ‘opravdanjima’ koje sam pročitao od strane webmedie.hr je suvišno raspravljati jer je njihovim administratorima lakše po forumu lagat i opravdavat se nego uslugu unaprijedit i poboljšat jer samo će zadovoljan kupac ponovno se vratit i kupiti ponešto. Ovako, ko jednom proba, taj ide kod konkurencije.[/quote]

Pozdrav,

Kako bi sebi nanjeli štetu s neiznošenjem podataka? Ako smo kojim slučajem mi u krivu ispričat ćemo se ali, veliko ali:

Osim ako niste “onaj” korisnik koji nam je zaprijetio da će svugdje pričati protiv nas na forumima kroz naš ticket sistem ako ne napravimo nešto što nije u skladu s našim uvjetima korištenja? A sve mi se čini da jeste baš taj jer je poruka slična onoj koju smo mi dobili na email i ticket a imamo je spremljeno jer čemo je prosljediti našim pravnicima ako će biti potrebno i ovo se nastavi.

Gdje se mi pravdamo?

Mi samo iznosimo podatke koje možemo potkrijepiti.

LP,

Ivan
Webmedia.hr

Scooter je svoju primjedbu iznio i dana je svima na znanje. Daljnja prepiska se može voditi na načine i na mjestima koja su za to primjerenija.