Western Union: Your payments are on hold

Nikad nisam radio isplatu s AdSensa. Bio sam prelistao i pretražio na ovom podforumu sve, no nisam našao rješenje svoje nedoumice.

Naime, na AdSense računu imam stotinjak EUR. Odabrao sam WU za isplatu, isplate nisu i nikad nisu bile na ‘hold’. Međutim, cijelo vrijeme pod Payments imam ovu obavijest:

[attachment=1]3OYjC.jpg[/attachment]

Dva puta sam tražio famozni PIN koji nikad nije stigao, a navodno za isplate preko WU-a nije ni potreban.

Ispod te oznake je pisalo Your payments will be issued before June 30. Danas piše Your June 2012 earnings will be calculated on the first week of July. Please check back on July 7, 2012 for updated payment information.

Što sad cijela situacija znači? Da mogu već sutra otići po isplatu u WU?

moras pin unijeti, njega si trebao dobiti postom na adresu, ako nisi, zatrazi ga opet… s pinom autoriziras adsense account i bez njega nece biti isplate… to si vec odavno trebao napraviti…

Prvi put sam otvorio račun prije osam mjeseci. PIN nije došao. Prije par mjeseci sam ga opet zatražio i nije došao. Ne znam u čemu je problem. Što da radim?

Piše mi:

[i]You have 1 PIN request(s) remaining. All PIN mailers contain the same number. After you have used your PIN requests, you will have to contact support to request another.

You can request a new PIN on or after 5/24/12.[/i]

Adresa mi je naravno ispravna.

[quote=“Vlatko”]

Što sad cijela situacija znači? Da mogu već sutra otići po isplatu u WU?[/quote]

Šta ćeš u WU kad nemaš mtcn broja, adrese pošiljatelja, datuma … sve to dobiješ u Adsense Računu kada dođe vrijeme/ upišeš pin.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja