WHMCS obrisao pola accounta sa servera

Da, ni ja nisam mogao da vjerujem šta se dešava kada sam pogledao da na WHM fali nekoliko account računa, i to ne bilo kakvih računa to su bile firme. Na WHMCS-u sam podesio da ne radi automatski terminated računa koji su istekli, ali ovi računi nisu bili istekli a WHMCS ih je obrisao, isto tako sam napravio grupu na WHMCS gdje sam u tu grupu dodavao firme i tu ima posebna opcija da se oslobodi terminated za company accounte i to je isto bilo uključeno, sva sreća pa sam imao dnevni backup i sve vratio u par minuta ali nije mi jasno šta se desilo, imam zadnju verziju WHMCS-a i do sada je bilo sve normalno, ima li netko da bi mogao predpostavljati šta bi moglo da bude da u buduće ne bude ovakvih problema.

Nije mi se nikad desilo tako nesto da nisi imao neki cron u cpanel

Imao sam dva crona, jedan je za Automation Settings i drugi za Support Ticket Departments

Pa taj za automation settings moguce da ti je napravio problem pogledaj dodatno u podesavanja, ili ti taj dio sto ti je obriso od prije pa sa novim podesavanjima ti ga preskocio i uklonio. Pogledaj malo po bazi da ti nije sta ostalo od toga. I odradi par puta putem url na cron da vidis jel sve okej za ubuduce. I kreiraj par naloga i podesi tako nesto stavi da je isteklo i isprobas hoce li ti izbrisat, i onda idi dio po dio kako da podesis za to da ne dira da ti se opet ne dogodi isto.