Windows 10 upgrade - iskustva i komentari

Oni koji su rezervisali, da li su dobili upgrade, da li su ga izvršili?

Ja evo prešao sa 8.1 na 10, mala razlika, čak mi žao metra :D.

Ja sam rezervirao odmah dok je bilo moguće, a još mi nije došao notifikejšn za upgrade. Imam win 7 pro.

Idi na control panel - windows update, updateaj sve predloženo a onda idi na onaj prozorčić u donjem desnom uglu.

Meni je spremno sve za upgrade.
To ču sutra napraviti.
Nadam se da neće opet driveri zezati.

Provjeri, prije upgradea pisati će ti da li su svi driveri podržani. Meni je sve updateao kako treba.

Mala ispravka, sve je ferceralo nakon prvog pokretanja, napravio sam restart i AMD driveri ne valjaju, tako da evo sada skidam sa AMD-ove stranice nove.

■■■■■ ja njima mamu, opet ne valja. Pokušat još preko DELL-a skinuti drivere, ako ne mogne već promašaj. Sreća, imam opciju prvih mjesec dana da automatski vratim na W8.1.

Koja je glavna razlika izmedju 7 i 10?

Koja je razlika između 7 i 8 :slight_smile: ogromna, ali evo driveri kenjaju :D.

@milito dobro da si me podsjetio.
Ma, ja sam nakon prvotnog oduševljenja nakon instalacije win 10 tehnical preview (čim je izašao) shvatio da mi pola drivera ne radi. Nakon reinstalacija sam vido da HP još nije upgrejdao drivere za win 10.

Sutra ću pogledati, ako nema friških drivera na službenim HP stranicama ništa od ugrejdanja na win 10.

Jebo te OS u 21. stoljeću koji ne može sve to automaski napraviti.

Druze svi se zale na windows 10,ja licno nemam nikakvih problema.Sve je super sve imaju driveri, bar kod mene,

Ako je win 7 pirat instaliran nece moci update na 10 (orginal) ? AA

Lijepi DELL; otišao na sajt, prepoznao mi model i sve, predložio drivere za W10, sve fercera sada :).

Da li si uspio aktivirati Windows? U mene je original, ali kada odem na aktivaciju kaže da nije uspio i da pokušam ponovo.

Ja imam 15.04 i sve mi radi. Drajveri i ostalo… Nije mi nikad ni ponudio 10

Kod mene je aktivirano ali ja sam isao preko windows insider…ne znam sta da ti kazem

Evo i meni se aktivirao :).

Jel moze pirat (win 7) da se apdejtuje ? :slight_smile: evo drugi put pitam…

moze ali windows 10 nece biti aktiviran tj nece biti licenciran :smile:

Može sa pirata 8.1. pa bi trebalo da moze i sa 7, naravno ako prethodno instaliras win activator kojim ga aktiviras. Evo ja sam presao nocas na 10 i ID proizovda je ostao nepromenjen. Na kraju instalacije iskljuci sve opcije koje ce slati podatke Microsoftu. Ako ga nisi prethodno rezervisao, evo ovde mozes skinuti http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10