Windows 7 64 bita PROBLEM sa windows update-om

Ne želi mi pokrenuti windows update, ne mrda od 0%, a potreban mi je, da bih mogao da instaliram microsoft visual c++ 2015 runtime, jer kada zelim da igram jednu igricu, ne moze bez toga… http://prntscr.com/gw9t33
Kako da otklonim problem, sta je problem sa windowsom?

Probaj ovaj Tool
http://download.wsusoffline.net

Hvala, ali ne snalazim se na tom sajtu uopšte, niti vidim dugme za download, niti vidim šta bih mogao od toga da skinem… Ne razumem se stvarno

Čovjek ti je dao dobar link, evo slike gdje su “download linkovi”.
Screenshot_3
ds

Otkako sam to uradio, kad upalim kompjuter, restartuje se, pa trazi u safe mode-u, pa se opet restartuje, pa ne sklanja BIOSTAR pocetno prvo sto se pojavljuje, pa morma da pritisnem dugme da restartujem komp, kako bi se normalno upalio… Zasto?

Jos uvek imam ovaj problem, ni iz cega se komp sam restartuje i cuje neko malo grebuckanje unutar kompa, a u poslednje vreme ponekad se pojavi i ovo


ali ga brzo makne, jedva stigoh da uslikam lepo.
O cemu se radi? Mozda nisam trebao da skidam sve ovo… ovo se nije dogadjalo ranije, ranije sam imao physical dumpster error, bude svetlo plavi ekran i neki brojevi idu od 0 do 100 i onda makne taj ekran i restartuje se. O cemu se radi?

Prozvao sam taj error da se dogodi, prosto neverovatno… xD


Evo ga, samo sto ovaj put nije se sam od sebe restartovao, morao sam ja da restartujem i bukvalno kao da je komp bio ugasen i culo se sve ispocetka kao da se tek pali

Znaj samo Filipe P. da si mogao, kada želiš pokazati nešto, uploadirati sliku na Forum, a ne to raditi na drugim serverima zadajući sebi više posla, ali i onim Forumašima koji ti žele pomoći pa moraju klikati da bi vidjeli o čemu se radi? :frowning:
Tako je učinio @Antun par postova iznad, a tvoj sam post samo djelomično editirao, dovoljno da se vidi o čemu se radi. :o:

P.S. Malo i Ontopic: :blush:
I meni se dogodi ponekad da ide u restart ničim izazvan. To se eventualno događa ubrzo po pokretanju računala, iza toga radi O.K. Ne zabrinjava me to. Windows 7, 64 bit.

Otkako sam update windows offline, sve je gore, a ne bolje, samo mi je odmoglo…