Windows 7 x86/64 internet problem

Znači problem je sljedeći:
čim probam više siteova odjednom učitavat internet na par sekundi prestane radit, prije je bilo i duze dok sam bio kabelom povezan s reuterom, a s wirellesom traje ipak to vrijeme krace…

Nije do reutera jer imam i laptop i s njim nemam problema.

Znaci samo na kompu imam problem, ako sta pomaze konfiguracija:
matična: Asus M4N68T V2
procesor: Athlon II x4 640
Ram: 1333 kingmax 4x2Gb
Wirelles kartica: D-Link DWL-G520

Mislim kad sam bio na windows xp-u problema nisam imao, probao sam sve verzije w7, od 32 bitne do 64, i vise vrsta(pro, ultimate), ali problem i dalje ostaje…

jel netko mozda im/imao slicni problem kao ja?

Puno je mogućih uzroka za takvo ponašanje, a hardware je zadnje što treba gledati, ako i vrstu spajanja (žica ili bežično).

Prvo bih posumnjao u neki software. Pokušaj se sjetiti koji si software zadnji instalirao prije pojave problema. Ili napravio update.
Obrati pažnju na software koji intenzivno koristi mrežu. Npr. da li ti radi BitTorrent (imali su neke začkuljene nadogradnje)?

Heh da, i ja mislim da je software, citao sam na googleu za problem s officeom 2010, tj da on zna zezat net… napravio sam sistem restore prije datuma instaliranja officea, ali nisam nis dobio… mozda bih dobio ako ponovno instaliram windowse, al sad nemam vremena za to…

windowsi su normalno nadogradjeni na zadnji update, nemam torent programe…

jednostavno mi nista ne pada na pamet…

Najvjerovatnije problem s driverima za karticu. Jesi li instalirao drivere za karticu ili ti je windows automatski učitao svoje?
Ako su tvoji probaj najnoviju verziju pa ako nema promjena par starijih. Eksperimentiraj dok ne nađeš najbolje rješenje, w7 je malo čudan po tome, meni npr. sa Kasensom najbolje radi jedna verzija Realtek drivera iz 2008, najnovija i sve ostale ili štekaju ili značajno usporavaju učitavanje.

[quote=“JohnWizzer”]Najvjerovatnije problem s driverima za karticu. Jesi li instalirao drivere za karticu ili ti je windows automatski učitao svoje?
Ako su tvoji probaj najnoviju verziju pa ako nema promjena par starijih. Eksperimentiraj dok ne nađeš najbolje rješenje, w7 je malo čudan po tome, meni npr. sa Kasensom najbolje radi jedna verzija Realtek drivera iz 2008, najnovija i sve ostale ili štekaju ili značajno usporavaju učitavanje.[/quote]

spajao se s mrežnom(integrirana na matičnoj, realtek) ili s wireless D-Link karticom, dodje mi na isto… isprobavao sam s driverima, nista nije pomoglo, ali mislim da nije problem u tome…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja