Wordpres plugin, savjet

Pozdrav,

Radim na jednom wordpress portalu gdje je potrebno dodati web shop plugin, s tim da treba mogućnost da na isti portal osim admina mogu i korisnici dodavat svoje proizvode na prodaju.
Trebao bi mi savjet koji plugin iskoristit za to, nebitno dali je plugin free ili premium samo da ima navedenu opciju.

Huh, najbolji webshop ti je WooCommerce, e sad, kad bi ja bio na tvom mjestu pokušao bi ekpserimentirati WooCommerce + WPMU…

1 Like

Jesu proizvodi digitalni? Ako da pogledaj si Easy Digital Downloads + Front end submission ekstenziju.

Proizvodi nisu materijalne stvari, dakle nešto tipa themeforest, codecanyon, pixsell.hr i slicno, samo daleko jednostavnije i puno manje proizvoda.
Uz to bila bi potrebna mogučnost da korisnik doda svoj proizvod na prodaju, odredi svoju cijenu ali mu sam portal prilikom svake prodaje uzima neki postotak i naravno da postoji mogučnost da sam post nije vidljiv do odobrenja administracije.
Klijent traži strogo wordpress iako bi volio da se to sve napravi na nekom drugom CMS-u al sta je tu je

Onda je ovo definitivno za tebe: http://themeforest.net/item/marketify-marketplace-wordpress-theme/6570786?WT.ac=solid_search_item&WT.seg_1=solid_search_item&WT.z_author=Astoundify

1 Like

Definitivno je, zahvaljujem

Lp,