Wordpress admin pop up prozori bijeli

Dakle na starijoj instalaciji sa nextgen galerijom koja mislim da stvara problem, po up rozori od nextgen galerije te recimo kada se od na popis pluginova i klikne na link Prikaži detalje prikazuje se samo bijeli prozor.

Pogledam HTML kod firebugom tog bijelog prozora i nema nikakvog HTMLa u ifrejmu koji bi ga trebao generirati, body je prazan.

Stranica radi normalno, na debug true nema nikakvih grešaka, reinstaliran je worpress 4.71.

U CSSu sam provjerio zindex elementima tamo nema problema, tipa da je tekst ispod okvira otišao (kako sam naveo u HTMLu ga ni nema u prikazu).

Ima tko ideju ili slićno iskustvo? Ajax problem?

E pa ovo je stvarno čudno.

Isključio redom jedan po jedan plugin te na kraju sve.
Isti problem.

A onda na kraju sam stavio 2017 temu i ista stvar…

Reinstalirao ponovno 4.71 i ista stvar…

Ne razumijem…

htacess.

Probaj permalinks stavit na default pa opet na zeljeni.

Reuploadao admin i includes, te root stvari osim config.
Provjerio htacces, promijeno na standardnu strukturu pa nazad na ime objave…

Ništa…

Sada iistražujem sličan web na istoj platformi, sa sličnim pluginovima (apartmani :slight_smile: ), jedina razlika koliko vidim je PHP memory limit… to moram istražiti… možda tu ima nešto…

Ništa sa serverom, tamo je sve uredu.
NO radim na mozzili, tamo ne radi, pa sam probao na chromu, ne radi i onda sam probao na internet exploreru… gdje radi!!

WTF?

Da li je taj Plugin kompatibilan sa vezijom jQuery-a koji dolazi u paketu sa WP 4.7.x ?

Kada otvoris konzolu u Chrome-u, vidis li kakve errore ?

JQMIGRATE: Migrate is installed, version 1.4.1

na chromu, nema grešaka nikakvih.

Pogledam za jquerry.

no problem je što isit plugnivi rade na drugoj stranici.
Iste verzije.

No isto kada isključim sve pluginove i stavim neku osnovnu temu, i dalje ne radi…

samo na IE radi… :slight_smile:

EDIT:

kod otvaranja u mozzili pop up prozora na više detalja na stranici pluginova:
u konzoli:

Load denied by X-Frame-Options: http://domena.com/wordpress/wp-admin/plugin-install.php?tab=plugin-information&plugin=all-in-one-seo-pack& does not permit framing.
Error: Permission denied to access property “document”

Riješeno.

Bolesno, naime stranica je bila pozivana dosta sa drugih portala da ne spominjem sada ovdje, i prikazivana u iframeu.
Valjda je to pravilo opterećenje na starom serveru, i dodan je u htacces:

#Header set X-Frame-Options DENY

U htacces ima gomila toga za keširanje itd, i unutar samo bubnuta linija ova bez komentara ičega…
Moja greška što nisam vidio, a tko je postavi grrrr…