Wordpress background reklama

izbrisi mi ovaj post

Ako namjestis da se otvaraju webmajstori, ja ti slozim plugin :grin:

Zezam se, evo postoji vec plugin za to:

Instalirao sam, vidim neke opcije i na kraju ovo:

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/XXX/public_html/test/wp-content/plugins/kw-modern-advertise/kw-modern-advertise.php on line 631 and defined in /home/XXX/public_html/test/wp-includes/wp-db.php on line 992

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/XXX/public_html/test/wp-content/plugins/kw-modern-advertise/kw-modern-advertise.php on line 631 and defined in /home/XXXpublic_html/test/wp-includes/wp-db.php on line 992

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/XXX/public_html/test/wp-content/plugins/kw-modern-advertise/kw-modern-advertise.php on line 631 and defined in /home/XXX/public_html/test/wp-includes/wp-db.php on line 992

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/XXX/public_html/test/wp-content/plugins/kw-modern-advertise/kw-modern-advertise.php on line 631 and defined in /home/XXX/public_html/test/wp-includes/wp-db.php on line 992

Tu ne mogu pomoci, trebalo bi developeru plugina pisati, premda meni sve radi…

Imas i drugi plugin kojeg nisam probao, al na prvu izgleda dobro:

To sam bio testirao na drugom sajtu gdje testiram, sad sam probao na glavnom i radi savršeno (Kw Modern Advertise), dobro ne savršeno jer ne otvara u drugom tabu, jeli ima neka fora da se preko linka otvara u drugom tabu?

http://wordpress.org/support/topic/plugin-kw-modern-advertise-define-link-target

Google is your friend :wink:

jbga, hvala :slight_smile:

Post mora biti dugačak minimalno 20 znakova.

@aaaaaa21 ova restrikcija oko limita broja znakova koje post mora sadržavati je uvedena s razlogom. Tvoj zadnji post je nepotreban jer je dovoljno bilo kliknuti “lajk” na postu kojem si se želio zahvaliti.

@steelmaiden ta restrikcija je bezveze. 15 znakova za temu i 20 znakova za post, nemogu napisati temu i post kako ja hoču nego me tjerate da produživam ime teme isto tako i post. Zar ću pisati nešto što nisam mislio čisto da se može objaviti? Oko 01:00 su mi stigli mailovi da je netko odgovorio na moje teme, samo dan ipo kašnjenja. Zašto se nestavi kao u prošlom forumu da se može pisati kako hočeš, zašto teme nisu iste nego još više zbunjujuće kao i sam forum? Isto tako ako će ljudi lajkati neka se promjeni ta gay lajk tipka kao da je dječiji ili još gore gay forum.

S Poštovanjem,
aaaaaa21

Tako je, želimo deskriptivne topice i želimo informativne postove. Ako ti se ne sviđa način na koji forum funkcionira, vrata su ti otvorena.

1 Like

aj ostat cu jos malo, cisto da vidim kako napreduje ovaj i geek forum. A s ovime neces nista postici tako da znas.

Kaže lik koji za avatar ima logotip društvene mreže koja je uvela “lajk” tipku.

Hvala na savjetima. Što bi mi bez njih.

2 Likeova

Znam :slight_smile: Zato geek i wm imaju po 10 000 aktivnih korisnika :slight_smile:

Svi znaju kako izgleda fb lajk tipka, a ova očito nije tako da to što govoriš nema veze s vezom.

Tema je sada zatvorena. Novi odgovori vise nisu dozvoljeni.