Wordpress - Big Menus Responsive Multi-Level Navigation - Pitanje

Bok,

pratio sam ovaj tutorial Big Menus, Small Screens: Responsive, Multi-Level Navigation | Webdesigntuts+

I navigation radi, e sad tu nastaje problem, ja želim imati posebno istovremeno navigaciju za categories i
posebno navigaciju za pages.

za izlistavanje kategorije i stranica koristim :

<?php wp_list_categories('title_li='); ?>



<?php wp_list_pages('title_li='); ?>

ovaj tutorial koristi jednu java skriptu za drop down i za još par funkcija kod manjih ekrana

da bi vidjeli o čemu se radi molim pogledajte Demo na linku gore.

e sada, ako ja sve napravim dvostruku tj. jedno za pages, a drugo za categories tada nastaje problem
tada skripta prestaje raditi i nema drop down funkciju niti funckiju gumba kod manjih ekrana, a ako koristim
samo jednom .js skriptu tj. uguram u nju podatke i za pages i za categories. onda je problem kod manjih ekrana
da kad kliknem na gumb da mi se istovremeno otvara menu od pages-a i categories-a.

pa moje pitanje glasi dali ikako mogu nekako složiti da mi ova navigacija radi za oboje ali bez nekih grešaka ?

Hvala !!! :zbogom:

da naravno da možeš, za pages koristi drugačije id atribute od onih koje koristiš za categories.

npr. imaš ovako
za categories:
[HTML]

    ..... ....... ...
[/HTML] [HTML] a ovako za pages
    ...... ...... ...
[/HTML] i imaš JS
$(".toggleMenu").css("display", "none");
    $(".nav li").hover(function() {
        $(this).addClass('hover');
    }, function() {
        $(this).removeClass('hover');
    });

e sad ovaj
$(".nav …

Zamijeni sa
$("#pages

I onda za drugu napraviš sa
$("#categories

ird. itd. to je najjednostavnije

hvala na odgovoru. budem sada tako probao :slight_smile:

update : sve sam napravio navedeno ali čim napravim save druge skripte odmah isti tren prestaje funkcionirati prva skripta
tj. kod navigacije za kategorije prestaje raditi drop down funkcija i funkcija za manje ekrane dok kod pages radi.
sad neznam zašto ?

hvala !