Wordpress - content u dva stupca - kako

Bok,

što bih trebao napraviti u wordpressu da mogu pod content objaviti sadržaj u dva stupca ?
znači npr… imam 10 članaka objavljenih u dva stupca , a u svakom stupcu po pet članaka jedan ispod drugog
umjesto da imam 10 članaka u jednom stupcu jedan ispod drugog…

Hvala !!!

Jesi radio template sam ili je to neki gotovi template? Ako je gotovi template u sebi vjerojatno ima integriran shortcode tipa Half Page 1/2, One Third 1/3, One Fourth 1/4 itd.

ne, radim sam svoj template. pa stoga svaka pomoć dobro došla :slight_smile:

hvala !

dali može pomoć ili link do tutoriala ? :zbogom:

do sada sam samo naišao na tutoriale gdje jedan te isti post razdvojim na ljevu i desnu stranu
pa izgleda kao dva stupca, meni bi baš trebalo gdje recimo u svako stupcu imam po nekoliko kompletnih
postova, znači da postovo budu kompletni.

hvala !!!

Ako sam dobro razumio pitanje, rješenje je u CSS-u. Ako ti je širina content dijela 500px, onda stiliziraj box sa vijestima tako da im zadaš float: left i width 250px. Tako iduća vijest neće ići u novi red, već će se smjestiti desno od prethodne.

uspio sam riješiti stvar, pomoću ovog tutoriala : Horizontally Sequenced Display Order for WordPress Posts in Two Columns : Perishable Press

Pure CSS Method

tnx :bljesak:

uspio jesam ali mi nastaje jedan drugi problem… koji nikako da riješim, pa bih molio pomoć ,

postovi su mi sada u dva stupca i na dnu njih bi mi trebalo pisati

Older Posts »

ali ne piše nego mi je pozicionirano desno gore od postova…

sad neznam koji je razlog

radim to na localhost pa jedino mogu copy / paste code ako treba

hvala !!!

Pokusaj ovo dodati prije koda za older posts

[HTML]

[/HTML]