Wordpress - Events Calendar na HR jeziku

Pozdrav svima,
Da li netko zna za neki dobar wp plugin Kalendar događanja, sa prevodom na hrvatski?
10x

Ne znam koji bi to mogao biti, ali uzmi neki koji misliš da je najbolji i prevedi ga preko poedit-a… Ne bi trebalo da ti uzme mnogo vremena.

Hvala vasac, evo isprobavam The Events Calendar, preveo sam negdje oko 35% sa poedit, ali ne znam kaj mi steka. Nece mi pokazati to sto sam do sada preveo. Kopirao sam 2 language fajla u wp-content/lang…WP je na HR jeziku, ali mi ipak nece prikazati to sto je do sada prevedeno. Kaj radim krivo?

izbrisi cache…

Izbrisano. I permalinks. I nista.

jesi provjeravao u incognito tabu pogledat?

Evo sada sam probao i opet nista :frowning:

ajde vidi kako su nazivi tih fajlova .po… Trebalo bi da budu hr_HR, ne znam da nije to… Imaš i plugin Loco translate, pa probaj preko njega da ubaciš te .po i .mo fajlove.

Imena su OK. Prevod sam radio na desktopu, pa ih FTP prebacio na web (wp-content/lang i plugin/lang). Loco ih je nasao i sve izgleda u redu, jedino sto Loco veli:
Missing template-These translations are not linked to a POT file. Sync operations will extract strings directly from source code.
Ja sam ih sync i opet nis.
Inace hvala na trudu vasac!

onda nesto nisi dobro napravio, izbriši ih i probaj s loco translate. ako ne provjeri sve na novo, mislim da inače za hr jezik je ime-hr , pogledaj da li na dobrom pot file-u prevodio i sl, negdje si pogriješio.

Fajlovi se zovu the-events-calendar-hr_HR.po i isti .mo.
Da, izgleda da mi nema druge.
Hvala momci!

Nije ti to kod za hrv jezik, iako bi trebao biti ali nije. Stavi na kraj samo -hr.po, bez ovog hr-HR :wink:

Više o tome na https://make.wordpress.org/polyglots/2014/01/17/i-have-a-request-for-changing-croatian-locale/

Edit: ubaci prijevode u wp-content/languages/plugins/

Hvala dadodd!
Tu je bila greska.
Ja sam samo stavio u folder wp-content/languages/
Malo glupa greska.
10x

1 Like