Wordpress Footer

Kao što piše u naslovu, treba mi neko ko se razume malo u PHP. Ne znam kako da dekodiram footer, pa ako neko može da pomogne bio bih mu zahvalan. Probao sam ono sa kopiranjem source-a al’ opet prepozna da je footer promenjen.

Evo footer.php
footer.php - Pastebin.com

I functions.php
functions.php - Pastebin.com

Hvala unapred!

pretpostavljam da želiš maknuti iz footera linkove tj. reklame it free theme ? ako da, onda najednostavnije ti je da u style.css
pronađeš pod što se točno odnosi taj tekst u footeru i onda samo dodaš

font-size:0px;

tako da tekst više neče biti vidljiv ali će ostati u footer-u. probao sam pogledati pastebin ali mi ne otvavara ?
osim toga footer kill funkcija može biti u bilo kojem php file-u od teme.

[quote=“chief_wolfinjo”]pretpostavljam da želiš maknuti iz footera linkove tj. reklame it free theme ? ako da, onda najednostavnije ti je da u style.css
pronađeš pod što se točno odnosi taj tekst u footeru i onda samo dodaš

font-size:0px;

tako da tekst više neče biti vidljiv ali će ostati u footer-u. probao sam pogledati pastebin ali mi ne otvavara ?
osim toga footer kill funkcija može biti u bilo kojem php file-u od teme.[/quote]
Uradio sam ovo što si mi rekao sa font-size i nestalo je. Ukoliko imaš vremena pogledaj source footera.php i functions.php, gotovo sam siguran da je smešteno tu.

Code Tidy - Pastebin
Code Tidy - Pastebin

često bude u header.php, skroz u vrhu se poziva funkcija koja ispise poruku da je footer editiran, na taj nacin mozes saznati o kojoj se funkciji radi, pa nju obrisati ili izmjeniti. Isto tako mozes pretraziti sve fileove i naci u kojemu file-u je definirana poruka koji ispisuje ako je footer editiran, a kada to nađeš vjerovatno si našao u funkciju koja to radi. Uglavnom napiši o kojemu template-u se radi pa ćemo ti lakše pomoći, ovako je sve nagađanje.

edit, a mozes pokusati i ovako, mada je pitanje jel ce to pomoci

ovo

zamjeni sa

Radi se o ovoj Wordpress temi: FootballBlog

da, daj reci koja je tema sa themepix.com
biti će lakše… imaš sreće da nije još base64 :smiley:

ovo sto sam gore napisao bi trebalo raditi. Samo da napomenem, ukoliko uklanjas linkove iz footera to je protuzakonito, i ne bi smio bez odobrenja autora ukloniti linkove.

Rješenje sam napisao pod predpostavkom da želiš samo nešto svoje dodati u footer, ili neku sitnicu izmjeniti.

[quote=“ivan.m”]ovo sto sam gore napisao bi trebalo raditi. Samo da napomenem, ukoliko uklanjas linkove iz footera to je protuzakonito, i ne bi smio bez odobrenja autora ukloniti linkove.

Rješenje sam napisao pod predpostavkom da želiš samo nešto svoje dodati u footer, ili neku sitnicu izmjeniti.[/quote]
Samo nešto da izmenim/dodam. Nisam ni mislio da uklanjam link autora.

Hvala vam, uspeo sam. :slight_smile:

evo za svaki slučaj
https://rapidshare.com/files/3574094549/FootballBlog.zip

sve funkcije za footer maknute i sad sam određuješ kaj če biti u footer-u

samo staru temu izbriši i ovu instaliraj :slight_smile:

Sta je problem kod njih, ostavi ako imas neku da ti je dekodiramo :).

[quote=“ivan.m”]Samo da napomenem, ukoliko uklanjas linkove iz footera to je protuzakonito, i ne bi smio bez odobrenja autora ukloniti linkove.
[/quote]
Nije.

Interesting WordPress GPL implications | Prelovac.com

zanimljiv članak, nisam na to tako gledao :D, mada ako ništa drugo, nije moralno ne ostaviti link, ako ništa drugo barem kako bi se podržalo autora i na neki način zahvalilo za trud…

Sve je u redu kada je link na autorov portfolio ili osobni blog, ali New Football Kits nema šta raditi u footeru.

jeste probali moju temu :smiley:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja