Wordpress licenca - jel za jednu domenu ili neograničen broj domena?

Vi koji kupujete Wordpress template, jel su one cijene od obično $15-$50 da se taj kupljeni template koristi na samo jednoj domeni, ili se smije koristiti na neograničenom broju domena.

Ako može brzi odgovor :wink:

To ti je definirano kad kupuješ određeni template, obično je skuplje kad je za više domena, naravno.
No, pusti to sad Mitok, :blush: ide utakmica. :soccer: :o:

Pa ja kupujem na themeforest i nema ogranicenja (ako nesto nije novo uvedeno).

Ma doma ovu gledam, tek sam se oporavio od Argentine :slight_smile:

Znači obično je za jednu domenu?
A jel znaš koliko obično košta kad je za neograničen broj domena/webova?

Znači kad tamo kupiš možeš koristiti na neograničenom broju domena? Cijene su isto najčešće $15-$50 ili ?

Obično je za više domena, a najčešće i ne piše ništa, kako je kolega gore napisao, tada je koristiš za više. :o:

OK, hvala. Netko me pitao da prodam neki template koji sam napravio samostalno pa nemam pojma koliko tražiti

Ljudi fino objasnili ovdje https://themeforest.net/licenses/standard

1 thema 1 licenca za svaki sajt moraš kupiti themu posebno.

Nemojte valjati gluposti ako ne znate i niste ranije pročitali o tome jer širite dezinformacije.

3 Likeova

Pa moze li se staviti 1 tema na 100000 sajtova bez nekog kljuca ili nekog njihovog servisa za aktivaciju moze. To ja i vjerujem 99.999999% ljudi rade. Kada bi se to gledalo, pa onda bi se trebalo gledati na ovom forumu tko prodava sajt sa temom, kakvu licencu ima tema itd drugim rijecima ilegala koju nitko ne gleda.

1 licenca vrijedi za 1 domenu i sve njene poddomene ukoliko drugacije nije navedeno u samoj temi.

Ne piše ako ne čitaš, heh…

Jedna licenca jedna domena po standard licenci, po extended možeš prodati klijentu i koristiti na više domena. Pogledaj samo eto najpopularniju temu na themeforest “Avada”, standard licenca je 60$ a extended 2950$… Sve ti je jasno…

Bravo za tebe Eldare, :+1:
ti eto dobro čitaš, samo nešto sporo. Ne ide te jedino brzina, a i promaknu ti detalji. :smile:
Mitok je tražio odgovor jučer i to pod hitno:

I ja sam mu odgovorio minutu poslije, uglavnom isto što i ti pišeš dan kasnije: :blush:

Predlažem da zaključimo ovu diskusiju. Sve je rečeno. :blush: :o: