Wordpress like facebook

Pozdrav svima,

Nadam se da ce ova tema dobiti vise odgovra nego posljednja koju sam postavio na ovom forumu. (nevezano za ovu)

Imam wordpress sajt koji se za sada dobro razvija i poprilicno sam zadovoljan. Imam par ideja za buducnost ali naravno kao i u svemu problem je novac :D. Da ne duljim pricu o tome ono sto bih vas pitao je da li mi mozete preporuciti neku kombinaciju wordpress & social script.

Znaci ono sto bih ja zelio okvirno je uvezanost sa wordpress clanstvom, dio na sajtu na kojem bi clanovi imali:

• korisnicki dio koji bi sadrzavao: profil, profilu sliku, kratak opis te opcije da se to podesi po izboru (sta da prikazu sta da ne)
  • galeriju/galerije koje bi clanovi mogli podesiti da se vide po njihovoj zelji (public or friend only,etc)
  • sopstveni zid koji bi mogli ispunjavati nekom vrstom statusa (oglasa) gdje bi postojala mogucnost drugih da to komentarisu.
  • interaktivni zid gdje bi izlazile objave SVIH clanova.

To je to u nekoj gruboj verziji sto mi treba. Vidio sam par dating web skripti, ali nisam ni sam siguran koliko i sta bi se moglo iskorsitit.

Znaci, da sumiramo, wordpress+“nesto”, pa da imam u okviru wordpressa ovaj dio koji sam nabrojao.

Ukoliko imate i neke ponude za tako nesto molim vas da mi se javite na private!

LP

Baci pogled ovdje:
http://buddypress.org/

Lijep pozdrav,

imam slično pitanje ko i kolega iznad ali ću još malo doraditi :wink:

Znači, ja imam jednu jako dobru ideju za tematsku (neću sad navesti temu) društvenu mrežu! Znači, trebao bih zapravo mali social network koji bi s vremenom rastao (nadam se dosta). Istražio sam malo internet i nisam našao ništa slično mojoj ideji tako da ima mjesta za uzimanje djela tržišnog kolača :wink:

Imam nekoliko pitanja:

• dal se može složiti social mreža (slična facebooku) sa wordpresom?
  • kakav hosting trebam (koliko bih trebao prostora za recimo 20000 ljudi)?
  • dal se mogu u buddypresu slagati neki detalji koje bih htio ja osbno dodati u svoju mrežu?
  • koliko članova može izdržati social mreža temeljena na buddypresu, odnosno na wordpressu?
  • hoće li troškovi održavanja takve mreže (hosting i sve vezano uz to biti veliki)?
  • ima li netko voljan pomoći oko planiranja i izrade same social mreže? i kolika bi bila cijena tako nečeg?

Nadam se da ću dobiti uskoro nekoliko korisnih odgovora!

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact