Wordpress ne vidi html code?

Iz nekog cudnog razloga, ovo sada radi sve i to normalno. Jedina stvar koju sam uradio je da sam ubacio cistu hueman temu. Ali to sam uradio prije vise od 30 minuta. Mjenjao sam teme i ranije ali nije nista upalilo. U medjuvremenu sam pristupao stranici sa razlicitih racunara, razlicitih browsera, sa mobilnog i sve je izgledalo isto. Da ne kazem da je problem bio tu nekoliko dana.

Vracam plugine, nadam se da je to to.
Nadam se da se ovaj problem nece ponoviti. Hvala svima na prijedozima! Javicu naravno ako se sta desi.

Sada normalno otvara i ove sa verzijom

Stvarno, nemam pojma sta se desilo.

1 Like

Jos jedan sajt mi se poceo ovako ponasati. Nisam na njemu nista radio niti se kacio vise od 6 mjeseci. Druga tema u pitanju.
Problem je bas glup a ni rjesenje nije puno pametnije. U settings, permalinks, promjenite podesavanje u bilo koje drugo u odnosu na koje imate trenutno. I odjednom proradi. Valjda permalinks podesavanja iz nekog razloga zaglupe. Bas glupost.

Querystring je problem (što se vidi kad ne možeš pristupiti datoteci npr. jquery-ui.min.js?ver=1.1 a možeš pristupiti istoj datoteci ali bez querystringa - jquery-ui.min.js). Za obradu (format) querystringa u wordpressu koristiš “permalinks” koji u skladu s tvojim preferencijama tumači i formatira querystring (da li standardno: ?key=value ili po preferenciji /key/value.
Nešto ti očito sa wordpress instalacijom (ili nekim pluginom, vjerojatno vezanim uz SEO optimizaciju) nije u redu. Rješenje je ili promijeniti strukturu permalinkova ili naći gdje je problem i riješiti ga “u srži”.

@dmitrecic, jeste mali off topic ali kako je u Holandiji? Jesi li se navikao?