Wordpress Optimizacija (test run?)

Pokusat cu biti sto kraci (nakon sto sam zavrsio i krenio ponovo procitat ovo samo cu reci: pokusao sam :joy::joy: ), za pocetak sam ovo objavio da vidim hoce li biti uopce zainteresiranih za ovako neku uslugu.
Da pokrenemo stvari prva osoba zainteresirana koja se javi dobije besplatno s uvjetom da kasnije podjeli before i after speedtest rezultata (URL moze biti sakriven)

Vec dosta vremena sam go-to-guy/freelancer za dosta kontakata kad imaju problema sa wordpressom ili treba naredit cache/minification/CDN bla bla…

Posto sam opet poceo radit online full time dodatna zarada mi uvijek dobro dodje a i imam vremena.

To je dosta za uvod, razmisljao sam da nudim ovu uslugu za neku odredjenu cifru ($50-$100) pa sam shvatio da bi to mozda na balkanu bilo teze naplatit… vecina ne zaradjuje neke bajne cifre vec neki djeparac, a isto tako puno ih rade takve stvari sami jer ih je nuzda natjerala da nauce sve u startu.

Nedavno sam otkrio po meni (a sudeci po jako puno reviewova i drugima) najbrzi managed woocommerce hosting i vidio sam da imaju jako dobar affilate bounty pa mi je palo na pamet da ponudim svoje usluge u zamjenu da predjete na njihov hosting - necu ga drzat tajnim, radi se o WPX hostingu ako ga hocete provjerit prije nego mi se javite za optimizaciju. (najmanji paket je 25$/month ili 20$/month godisnje ako se plati odma), ako vam je to puno svejedno mi se javite mozda mozemo dogovorit neki manji one time fee ovisno koliko posla bude.

Posto je ovo cisto da testiramo/te moju uslugu ponudit cu garanciju,
Ako niste zadovoljni brzinom nakon sto sve odradim vracam novac/u slucaju da smo isli na hosting affilate imate 30 day moneyback guarantee.

Tako da u principu ako zelite brzu stranicu za po meni jako skromnu cijenu javite se na PM i dogovorimo se sve, fleksibilan sam.

Evo kako to izgleda kad je hosting dobar i sve se naredi kako treba, homepage sa 3 slidera razlicitih proizvoda + par banera i bez lazy load :smiley:

(83 score zbog

NAPOMENA:

1. Ako ste platili hosting 0.1$ za 30 godina nemojte ocekivate neka prevelika cuda od ove usluge, ipak je potrebno odvojit nesto novaca za kako se kaze peace of mind.
  2. Ako ste samo odradili sve (cache, minify…) ali mislite da bi moglo brze? javite mi se sa svim detaljima pa cu pogledati, ako ne mogu jos poboljsat nikom nista i ne placate :slight_smile:

Ako mislite da brzina i nije toliko bitna i da je 3-4 sec load time sasvim ok procitajte ovo: https://www.machmetrics.com/speed-blog/how-does-page-load-time-affect-your-site-revenue/

Ako imate kakvih pitanja ili sam nesta zaboravio pisite :slight_smile:

4 Likes

Molim vas jedan po jedan nemojte se gurati :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja evo, svakih sat uletim da vidim da li se neko javio ahhaha, svi VIP optimizovani, ja bih rado ali cu ipak ostaviti mjesto nekome kome je bas potrebno, nemam mnogo sadrzaja na stranici tako da mi se i nema sta optimizovat ahahhahahahahhaha. Ipak hvala na velikodusnoj ponudi :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey