Wordpress plugin - pitanje

Bok,

Zaista neznam kako bih nazvao ovaj plugin za Wordpress ali
ovo bih trebao izvoditi :

kako moja tema ima ljevi i desni sidebar i na svakom sidebaru imam po par widgeta postavljeno
jedan ispod drugoga, želio bih da ovaj plugin za svakog novog posjetioca koji dode na stranicu da samo promjeni redosljed tih widgeta
1, 2, 3, pa 1 , 3 , 2, pa 3, 1 , 2 i tako stalno. i sad među tim widgetima imam i google oglas, pa me zanima dali je protiv pravila da taj oglas ide stalno 1,2,3 pa 3,2,1 tj. mjenja poziciju ?

hvala !

Mislim da takav WP-plugin ne postoji ali postoje theme koje imaju opcije slične onima koje si naveo. Jedna od takvih je “adsense-id V3” koja se koristi na
http://www.asbestosee.com

nema takvog plugina. mada kada razmislim ukoliko je rijec samo i reklamam u widgetima onda je ok,. Ali ako nije onda ne valja, sta ces kada korisnici naivknu daim je to tu i tu, a ovako moraju svaki put da traze gdje je.

[quote=“chief_wolfinjo”]Bok,

Zaista neznam kako bih nazvao ovaj plugin za Wordpress ali
ovo bih trebao izvoditi :

kako moja tema ima ljevi i desni sidebar i na svakom sidebaru imam po par widgeta postavljeno
jedan ispod drugoga, želio bih da ovaj plugin za svakog novog posjetioca koji dode na stranicu da samo promjeni redosljed tih widgeta
1, 2, 3, pa 1 , 3 , 2, pa 3, 1 , 2 i tako stalno. i sad među tim widgetima imam i google oglas, pa me zanima dali je protiv pravila da taj oglas ide stalno 1,2,3 pa 3,2,1 tj. mjenja poziciju ?

hvala ![/quote]

ovo se moze izvesti sa javascriptom jako lagano, s tim da se premjestanje pluginova mora odraditi kad se stranica ucita, nece se niti primjetiti to da se radi…

ako zelis javi mi se na pm pa ti za male pare napravim ono sto zelis…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja