Wordpress popup pomoc

Da li neko moze da mi pomogne oko wordpressa popup, treba mi jedan popup plugin koji bi se aktivirao samo kada posjetitelji udju sa facebook.com a kad ulaze ovako na moj sajt da se taj plugin ne aktivira,

Izvoli

druze dobar je pop up, trebala bi mo jos mala pomoc, poslo sam ti zahtjev na skipe Mevludin

Predpostavljam da to pravis skriptu za adsense ads ??

Ali budi iskren.

aha :slight_smile:

mozes li pomoci :wink:

Imas gotovih, al dzabe ti je dobit ces ban :smiley:

Nemoj dzabe trositi vrijeme :smiley:

meni treba neki pop ap koji rotira 2-3 reklame i iskace samo posjetiteljima sa facebooka, recimo jednom posjetitelju maxsimalno 2 puta u 24h

Imas pm

Ja mu nisam htio pomoci oko toga i prvi cu ga prijaviti

1 Like

Ja samo cekam dan kad ce kolektivno prekinuti sve ugovore sa nama na Balkanu radi ovakvih slucajeva.

@Cane daj nam svima link da prijavimo.

Reko da ga navucem da mi kaže koja je web stranica

@Base

@Cane sigurno sad registruje novu domenu. :smiley:

@Mevludin, prijateljski savjet, ostavi se toga.

Ma kakvu domenu ostavio sam se tog posla sad samo dev za druge. Sve stranice koje sam imao sam rasprodao, sustave i dosta toga.

Ako zna jos nekoga netko pa da prijavimo

I onda se ljutite kad mi koji plačamo adwords prijavljujemo takve sajtove?! Na jednom forumu ima tema u kojoj je preko 100 sajtova koji imaju ban na adsensu, ali svako malo dođe netko ko ih brani.

Nek se ljute koliko hoće. Ja razumijem da ljudi hoće da zarade i da nemaju para, ali zaradi na pošten način.

primjer ja sam svaku kupo-prodaju koju sam ovdje napravio sam se potrudio da ljudima izađem što više u susret i to sam radio za one ljude koji to nisu iskorištavali.

1 Like

Mislio sam na njega jer si otkrio njegovu domenu.

Razmislja kratkorocno. Dobit ce jednu isplatu, popit ce ban i vise se nece moci prijaviti na AdSense.

Ako pokrene kvalitetan blog, svaki mjesec ce imati zaradu. U pocetku malo, ali ce vremenom narasti na mjesecnu platu.