Wordpress potrebna pomoć

Prije par mjeseci sam koristio plugin Duplicator da napravi package i installer.php …
to instaliram na novom hostingu, prebacim domenu, mačiji kašalj…
no pojavi se problem, kad sam završio instalaciju preko installera neće da se otvori /wp-admin
izbaci HTTP ERROR 500
googlo sam i pokušavo preporučene metode tipa zamjene mape wp-admin i sl. ali ne ide…
u ftpu sam pronašao error_log a evo šta piše
[09-Jan-2019 08:47:55 UTC] Błąd Query execution was interrupted bazy danych WordPressa podczas wykonywania zapytania SELECT t., tt. FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON tt.term_id = t.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN (‘post_tag’) AND tr.object_id IN (144) ORDER BY t.name ASC wysłanego przez require(‘wp-blog-header.php’), require_once(‘wp-includes/template-loader.php’), include(’/themes/stranica123/page.php’), get_header, locate_template, load_template, require_once(’/themes/stranica123/header.php’), wp_head, do_action(‘wp_head’), call_user_func_array, All_in_One_SEO_Pack->wp_head, All_in_One_SEO_Pack->get_main_keywords, All_in_One_SEO_Pack->get_all_keywords, All_in_One_SEO_Pack->get_all_tags, get_the_tags, get_the_terms, wp_get_object_terms

pa ako netko zna da pomogne

također čito sam po stranim forumima da zadnjih godinu dana taj plugin duplicator ima bagova, a prije mi je bio ekstra, sve nabrzinu gotovo

Jel ti sve prebačeno, da ne fali koji fajl pa nemože “podići” admina!?

Ja kad prebacujem stranicu ne koristim nikakve pluginove, upravo zato jer se moze ovo desiti. Znaci napravi se arhiva public_html foldera i skine na komp. Zatim se isto tako skine SQL baza u .gz formatu. Poslije se public_html.zip uploada i extracta, napravi se nova SQL baza i importa stara unutra. I sve radi bez greske.

6 Likeova

@Q_Line sve urađeno po proceduri… Dobije se zip i installer fajl…
@drmrgood jel to vrijedi i za addon domene tj gosting?

1 Like

A zasto ne bi vrijedilo? Isti je postupak.

Potpisujem ovakav način transfera, radio više puta

1 Like

i ja potpisujem, nekad se moraju neke stvari i ručno, automatizacija nije uvijek rješenje

1 Like

Ručno radi, kako je @drmrgood napisao. Još nešto, ako je domaća stranica, gledaj download/upload raditi kroz Browser, jer Mozilla zna zeznuti s dijakritičkim znakovima