Wordpress problematično širenje slike

Jel zna tko kako ovo rješiti?

Imam kupljenu temu (nebi javno o kojoj je riječ) i problem mi je sto se slika rasteze u desnu stranu i onda mi na ekranu od 15" i 24" ne pokazuje jednako.

Kako da rješim da se slika širi od sredine na jednu i drugu stranu jednaku te u konacnici dobijem isti rezultat na razlicitim veličinama…

koja slika? moraš reći gdje se nalazi ta slika, kako je thumb definisan

onda ideš u functions.php, nađeš

add_theme_support( 'post-thumbnails' );

i ispod te linije imaš definisane thumbove sa razne pozicije i njihove dimenzije, pa dimenzije mijenjaj radi šta hoćeš :smiley:

Znači slika se nalazi u headeru od teme ali se nesiri centralno nego u desno…

Nije slika u postu

desni klik >> inspect element … označi sliku pa ss da vidim

image

vjeruj da ne znam o čemu je riječ

1 Like

:slight_smile: 2o znakova

Izvini sto te ovde kontaktiram imam osjećaj da si stručan, al već sam očajan. Imam problem sa web stranicom. Promijenio sam temu prije nekoliko dana i nijedna socialna mreza mi više ne prepoznaje slike. Koristim YOAST SEO plugin za OG meta data al izgleda da nema efekta. I kad uploadujem sliku direktno u YOAST plugin facebook je ne propoznaje opet. U debuggeru kad stavim stranicu pojavi se bijeli prazan okvir i nakod scrape again klika i to nestane i nema vise nista samo text. Nisam stručan u wordpressu i stvarno ne zna šta da radim.

U buduće nemoj koristiti nulled teme :smiley:

Tko? Tema je kupljena/plaćena 50$ nije nulled

Pokušaj ovo - dodaj u section#hero:

background-position: center;
background-attachment: fixed;

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja