Wordpress - promjena redoslijeda poveznica u izborniku

Kako promijeniti redoslijed linkova/poveznica u izborniku ?

Mislim da bi ti plugin order categories pomogao

Najelegantniji način je korištenje opcije “Menu” u administraciji. Problem je što to neke starije teme ne podržavaju.

Sve ovisi o tvojoj temi. Ovo što avetma kaže stoji, sa tim da stariji WP ima dio koji se zove ‘Page order’, u kojem brojevima definiraš poredak kojim će se stranice pojavljivati. Sve pod uvjetom pa u temu nije forsirano drukčije.

Wordpress 3.1, tema Mystic. Instalirao sam order categories - mislim da je on samo za kategorije, ne i za menu, tj. linkove (u Meniu) na stranice .

Ako ti je na engleskom wordpress, odi na Apperance - Menus

Tamo napravi novi meni, postavi ga na raspoloživo mjesto u temi, dodaj stavke, razmjesti ih kako ti pašu i spremi.

Na krvatskom je u Izgled - Izbornici.

Uđi u wp-admin, gledaj izbornik lijevo, nađi Appearance. On ima podizbornik u kojem imaš “Menus”. S tim se poigraj.

riješio. napravio sam novi izbornik u kojeg dodao poveznice redoslijedom kojim želim da su prikazane . da li može još jedna stvar (ako nije spam) ? kako uključiti header tj. želim da u njemu bude slideshow ? po defaultu je header uključen ak se ne varam ali sam ga ja naknadno isključio iz razloga što nisam htio da se u njemu prikazuje menu sa poveznicama na stranice.