Wordpress restore

Zanima me da li je moguće nakon reinstalacije Wordpressa povratiti sve podatke iz stare baze, da se ne mora sve ponovno unosit nego se npr. importira stara baza i sadržaj nekako ili treba sve ispočetka u Wordpress adminu radit ?

Naravno da se može.

Jel može opis ?

Eksportiraš bazu, i kasnije importiraš čitavu bazu ili tablice po želji, bilo preko command linea ili sa phpmyadminom. Export radiš sa mysqldump, a import sa mysql -u [user] -p [ime baze]<[export datoteka]

Ja to radim prek myphpadmin interface-a, ali nakon importa stare baze sajt više ne funkcionira. Stara baza ima više tablica od nove(nakon instalacije). Pokušao sam tablicu po tablicu prekopiravati iz stare u novu bazu, ali nakon kaj iskopiram jednu tablicu na mjesto tablice istog imena u novoj bazi, ni backend ni frontend ne radi …

Kako misliš prekopirati? Imaju li ti tablice isti naziv (prefix)? Ne mijenjaš slučajno naziv baze? Najbolje je importirati čitavu staru bazu pod drugim imenom pa samo u konfiguraicji worpressa promijeni ime baze, tako da imaš obje istovremeno.

Ne ide. nakon toga opet je sve prazno bijelo.

Pogledaj u php log što nije u redu, jer inače možemo samo nagađati.

Gdje se nalazi log file ?