Wordpress SEO

Nakon sto sam presao sa Joomle na WP moja stranica na Googleu pala je nevjerovatnom brzinom na neku 6. - 7. stranicu, a na Joomli je bila prva. Da li je WP toliko losiji od Joomle po tom pitanju ili je to neka moja greska. Da li ste vi imali ovakva iskustva?

kako si prešao sa joomle na wp

Instalirao WP i onda prebacio sve clanke i korisnike sa Joomle pomocu jednog plugina!

i sve ti ostalo isto url,title,description stranice

URL-ovi nisu ostali isti, što ti znači da google mora indeksirati nove.

Čini mi se da si pravi posao napravio

Zasto to mislis?

Wordpress je bolji od joomle ne brini

Ne znam ja obavezno 2 plugina instaliram kad hostam stranicu, a to je All in one SEO i Yet another related posts. :slight_smile:

Mene samo zanima kad ćete prestati trkeljati o tome koji je sustav bolji. Da se razumijemo. Ja koristim oba i oba imaju svoje prednosti i mane. Kod optimizacije linkova i jedan i drugi sustav imaju približno jednake mogućnosti. Također, kod dodavanja meta opisa i keywordsa su tu negdje. Sve ovoisi koliko poznaješ pojedini sustav. Kad kažete da je nešto bolje ili gore, trebate to potkrijepiti činjenicama.

@chida, prvo vidi što ti je indeksirano i napravi novi sitemap i pošalji ga googlu kroz wmt. Tako ćeš ubrzati indeksiranje. Posluži se i nekim ping servisima koji nisu po defaultu u WP.

WP je bolji jer ga ja koristim. Nikad neću priznati da nisam dobro izabrao.
Joomla je lošija jer ju nikad nisam koristio i ne znam ništa o Joomli.

[SIZE=“1”]Ja ovo kažem iz zajebancije :zub: ali mnogi stvarno tako razmišljaju :rolleyes:[/size]

[quote=“gambo”]WP je bolji jer ga ja koristim. Nikad neću priznati da nisam dobro izabrao.
Joomla je lošija jer ju nikad nisam koristio i ne znam ništa o Joomli.

[SIZE=“1”]Ja ovo kažem iz zajebancije :zub: ali mnogi stvarno tako razmišljaju :rolleyes:[/size][/quote]

:doki:

Jesi redirekcionirao stare url-ove na nove?

URL-ovi su se sami ispravili, odnosno plugin je to sam odradio!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja