Wordpress sidebar link ili slika na kategoriji za 40 podkategorija

Dakle možda elementrno pitanje, no ne znam kojim putem da najbolje to riješim.

Dakle tema je customm napravljena za web baziran na Wordpressu.

Više kao portal. No ima 40 brandova.

Također oni su kategorije, tako da svaki brand ima učitan sidebar.

E sad trebao bi na prikazu svih postova iz kategroije određenog branda (40 ih je sve skupa) prikazati negdje u sidebaru link na zasebnu stranicu gdje ima sve o tom brandu.

Ideja:

  • mi je staviti huh… 40 Image widgeta u sidebar i dati im widget logic, no iskreno zanima me koliko bi to usporilo stranicu.
  • drugo možda hardkodirati, ali opet mora se pozivati samo na tih 40 kategorija i to točno svakome samo jedan taj link/image.

Treba mi ako ide neko brzo i elegantno riješenje.

Ne znam da možda nešto kemijam sa Featured postom?

Te da li widget logic, ako ima 40 provjera u sidebaru, da li bitno usporava web? Nisam imao taj slučaj još situacija je dosta specifična te nemam neke pamente za riješenje.

Ukoliko te zasebne stranice imaju iste slugove u linku kao i kategorije, onda možeš u sidebaru napraviti da ti izbacuje link sa tim slugom.

Na primjer (ukoliko sam uopće shvatio što želiš)
Pretpostavimo da imaš:
www.sitename.com/category/brand1/ na kojem je popis svih postova iz te kategorije
i
www.sitename.com/page/brand1/ gdje se nalazi page sa opisom tog branda

U sidebaru ako je uvijet is_category() ispunjen, napraviš:
<a href="www.sitename.com/page/<?php echo "$catslug" ?>">

$catslug dobiješ na sljedeći način:

Registriraj kategorije za stranice sa https://codex.wordpress.org/Function_Reference/register_taxonomy_for_object_type pa izvučeš kategorizirane stranice, tu imaš featured image, title i permalink.

Ako ti stranice nisu povezane sa tim kategorijama, nego samo trebaš ispisati stranice po nekim kriterijima, staviš custom field i zavrtiš query gdje je recimo moj_custom_field jednako 1 ili slično nešto.