Wordpress sporost na hostingu - razlog?

Eto ne znam kako bi naslov napisao, ali stranica koja solidno rai po brzini samo jučer je imala problem sporadično par sati.
Inače se loada za 2-3 sekunde no jučer je bilo u par navrata presporo, te isto tako ni PLESKU nisam mogao pristupiti.

Zvao sam hosting jučer, danas jave:
[Thu Mar 23 13:50:52 2017] [warn] [client 188.252.150.95] mod_fcgid: read data timeout in 90 seconds
[Thu Mar 23 13:50:53 2017] [error] [client 188.252.150.95] Premature end of script headers: edit.php

WTF?

te zašto se i PLESK sporo otvarao?

Ima tko saznanje?

To je vjerojatno shared hsoting… To su normalne stvari za shared hosting. Ali je interesatno da si ti to primjetio, uglavnom sam vlasnik shared hostinga niti ne skuzi da mu site pola dana ne radi…

Pa kad svaki da radim na tom sajtu.

Croadria je. Poslali su opskurni mail gdje bacaju loptu nazad tebi.

Najčešće to je slučaj ali ove greške , sporost pri pristupu plesku… index.html privremeni fajl koji se otvara 10-12 sekundi.

Pa 504 greška upravo…

Sumnjam da je do mene, kad je 7 dana sve radilo perfektno, testirao cijeli dan, razni uređaji, jer je bilo bitno prešlo se na verziju 7. I sve se ubrzalo, i radilo super.

A radovi moji su samo stavljanje povremenog članka, ništa drugo, jer baza se puni…

EDIT:

ma plesk se vuče OMG!
pingao domenu, request timed out, ne završi.

Idem pogledati admin sučelje, učtavnaja tipa 15 sekundi…

Pobrisao cache, isključio sve pluginove, i promijenio temu!
Same shit!
Reinstalirao 4.73
Same!
Privremeno pobrisao SVE i stavio čisto wordpress i novu bazu.
Nešto brže no i dalje cca 10 sekudni. pa tko je tu lud!

kakvo ti je opterecenje na CPU?
mozda ti je neki drugi sajt pojeo cijeli cpu…

Meni se znalo dogodit kad bi mi neki Adult sajtovi bili jako posjeceni (u nocnim satima cesto od 23-01)

Znali su mi se svi sajtovi usporit, a par puta sam dobio i mail od hostinga da ugrozavam ostale korisnike na shared hsoting te da se pretplatim na VPS

mozda imaš takav slucaj da ti drugi sajt utjece na ovaj trenutni…

Na kraju s obziorm na mail podrške koji je usmjeravao da je problem kod mene. NIJE.

Bio je kod njih 2 dana se radilo na tom serveru, no jednostavnije je bilo okriviti klijenta, jer eto prosječni klijent koji uzme hosting nema pojma o tome…

Par sati za ništa…

LOCK teme.

1 Like