Wordpress: svaki post zasebno u svom okviru?

Bok,

našao sam jednu temu koja mi se sviđa osim jedne stvari, svi postovi koji idu jedan ispod
drugoga se nalaze u jednom okviru… zanima me dali postoji plugin ili na koji način mogu
to napraviti da svaki post bude zasebno u svom okviru jedan ispod drugog ?

hvala !

Ej bok,

Wordpress je open ource sustav tako da svakako mozes napravit takav plugin što i nije problem

Problem je u tome što uopće ne treba nikakav plugin. Treba osnovno razumijevanje PHPa malo znanja CSS i to je to.

Tako je, takav izgled definira tema, sigurno neki plugin neće znati mijenjati tu temu.
Pokušaj sam, vidit ćeš da nije preteško.

ok. plugin nije potreban… onda mi recite koji file ili naziv file-a iz teme je vezan za to , pa da onda to promjenim.

tnx

pa daj ime teme i link na download

dali ste pogledali temu ? poslao sam vam pm s linkom.

hvala !

zar je moguće da nitko ne želi pomoći ?

došao sam do ovoga :
http://codex.wordpress.org/User:Lorelle/Customizing_The_Content

znači meni je trenutno da se svi postovi prikazuju u jednom container-u jedan ispod drugogog, znači

nema nikakvog razmaka niti nekakava granica između postova i to izgleda ružno…

pa bih volio da je svaki post u svom container-u ali za sada nisam uspio to rješiti.

pa bih molio pomoć

hvala

Naravno da ima onih koji će ti pomoći, ali dao si čovjeku link ka temi na PM - kako da ti mi onda ostali pomognemo? To si trebao staviti ovdje na forum i uvijek se nađe netko tko će ti pomoći.

njemu sam poslao poruku jer se javio da dam link od teme i naravno nije se niti javio , a kamoli pomogao.
forum je mjesto gdje se međusobno pomažemo koliko god možemo, razmjenjujemo informacije itd…
a to u ovom slučaju nije niti približno…

uglavnom,

evo link od teme :

pa ako netko možemo pomoć

hvala ! :slight_smile:

eto vidiš… kada trebaš pomoć … onda nema nikoga da ti pomogne. …

Ako se razumiješ u HTML i CSS onda nije teško izmjeniti pojedini dio koda na index.php (HTML ti određuje gdje će ti se taj tvoj post prikazivati) provjeri koji

ti prikazuje post te dodaj prijelom ili neku crtu bzv. samo da vidiš kako funkcionira, odi u CSS te dodaj potrebne izmjene.
Ako ovo nisi u stanju napraviti onda nepetljaj tamo di ti nije mjesto :slight_smile:

Ne treba ti nikakav plugin, samo kako ljudi kažu, malo malo znanja php a i html/css. Ako zelis javi mi se na PM sa skypeom/msnom/gtalkom i konkretnom stranicom, pa cemo sredit sta treba. LP

[quote=“daconix”]Ako se razumiješ u HTML i CSS onda nije teško izmjeniti pojedini dio koda na index.php (HTML ti određuje gdje će ti se taj tvoj post prikazivati) provjeri koji

ti prikazuje post te dodaj prijelom ili neku crtu bzv. samo da vidiš kako funkcionira, odi u CSS te dodaj potrebne izmjene.
Ako ovo nisi u stanju napraviti onda nepetljaj tamo di ti nije mjesto :)[/quote]

daconix, crtu znam postaviti između postova i to mi ne izgleda lijepo, želim baš da svaki post ima svoj tzv. okvir. kao što je sada moguće vidjeti gore na linku od teme.

rydzo16, poslao sam ti pm. :slight_smile:

inače sam za sada odustao od teme jer sam našao drugu prikladnu ali ova tema ako se uspije rješiti može svakako
poslužiti za moj sljedeći projekt.

tnx :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja