WordPress Tema snimanje

Moze li se snimiti tema koja vec imam na worpresu pa tu istu staviti na dr domenu, moze li mi to neko odg.

Pa zar ne mozes otici na wp-content/themes/XXX skinuti, otici na novi sajt i uploadati? Osim ako tema nije toliko promjenjana, zahtjeva neki kod za aktivaciju itd…

Da. Nema problema s tim, kopiraš ovako kako je @RazenL napisao.

Al ako je komercijalna i licenca vrijedi za 1 domenu onda je nećeš moći aktivirati na drugoj stranici što u većini slučajeva znači da je nećeš moći automatski ažurirati.

default teme su ti takodjer dostupne https://wordpress.org/themes/browse/popular/

Zelio bi bas ovu koju imam na domeni, to je premijum tema to me zanima imali nacina da je skinem sa worpresa i ubacim na dr domenu, znam da mogu skinuti neku dr ali ova je dobra radi adsesa

Ima, dobio si odgovor gore:

Znači, spojiš se FTP-om na server, ili ako imaš cPanel onda u File Manager. Uđi u folder gdje je instaliran WordPress pa onda u /wp-content/themes i nađi folder od te teme.

Skini ga i onda se zakači na server gdje je želiš instalirati. Samo ćeš uraditi upload foldera od teme koji se prethodno skinuo, isto u wp-content/themes.

I onda se logiraš u WP admin, Appearance -> Themes i tu aktiviraj temu.

Ako ti je ftp problem evo ti jos lakse rijesenje.

1 Like