Wordpress upload slika na server

Dakle imam sljedeći problem. Na hostingu kod avalona ne mogu uploadat slike u post korištenjem običnog uploada slike koji postoji na unosu posta.

izbaci mi grešku

napominjem da su na hostingu svi folderi stavljeni na 755.

kod infoit-a na hostingu sam gledao, isto su mi folderi na 755 i radi normalno unos slika u galeriju.

naravno kad postavim na 777 onda mi se sve sjebe i ne radi sajt :smiley:

još jedna napomena to mi je onako malkicu hitno a korisnička služba na avalonu me ispalila, doslovno mi se ljudi javili ja im rekao problem oni me odjebali… :neznam:

tnx puno

Probaj kroz cpanel napraviti folder sam, to bi morao ako ti mozes moze i wp…
A ako ne u wp imas opciju mislim content pod postavkama da organizira sam slike po folderima,s obzirom da to nemoze a stavi mu samo jedan folder sta vec postoji i da sve uploada u njega…

Pokušaj s ovim pluginom

Košta 8 $

[quote=“Popic”]Probaj kroz cpanel napraviti folder sam, to bi morao ako ti mozes moze i wp…
A ako ne u wp imas opciju mislim content pod postavkama da organizira sam slike po folderima,s obzirom da to nemoze a stavi mu samo jedan folder sta vec postoji i da sve uploada u njega…[/quote]
probao sam ručno napravit folder ali ne funkcionira :slight_smile:

ne funkcionira ni ovo da u postavkama slike stavim u jedan folder…jbmti :vatr: heh

Ja sam baš planirao preči sa plus.hr na avalon jer su jeftiniji, tj za iste novce dobijem više, ali vidim da se zapravo dobije manje.

čuo se s avalonom i izgleda da je roknio chat tako da isprike za anti reklamu avalonu :slight_smile:

:* momci

dupli post. bris pliz :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja