Wordpress wallpaper plugin download

Pravim neku stranicu i sada tu treba ići wallpaper page gdje bi bilo 20 wallpapera, a svaki wallpaper ima 6 rezolucija. Htio bi napraviti 6 albuma gdje bi se nalazili wallpaperi (svaki album druga rezolucija) i download.

ili

20 wallpapera i da se odabere koju ćeš rezoluciju i download.

Tražio sam wordpress wallpaper plugin, međutim samo sam naišao na neke stare postove iz 2011 koji ne govore apsolutno ništa. Ako vi znate koji slobodno postajte.

ja imam jedan stvarni wallpaper site… ja sam to rjesio tako da sam dodavao slike vece od 1600x1200 i automatski sam pravi ostale rezolucije … a donwload link sam stavio preko plugina koji sam modifikovao…

Tako bi i ja to rjesio, kroz Featured image, koji možeđ “ugraditi” u temu.

u funkcions.php mu zadajes na koje dimenzije da reseizea, uploadas 1600 x 1200 (najvecu) on će ostela sam prilagoditi.

I onda ispisujes URL-ove na sajtu gdje ti treba uz određeni wallpaper. Ukratko.

upravo tako sam i ja uradio… dodo sam 3 za widescreen i 3 za16:10 rezolucije… i on sam resize uradi pri uploadu slike u media… i radi mi sve prespremno…

Pa ima li wallpaper plugin da ispod slike stoji 1920x1080 i manje rezolucije ovo mi je retardirano. Običan wordpress i linkovi na razne rezolucije slika. Wallpaper sajt je wallpaper i da 1 klikom možeš skinuti rezoluciju koju želiš, a ne ovako cijeli opis kako ga skinuti itd. Bez uvrede inače sam veliki kritičar :slight_smile:

a sta ce ti plugin, sam iskodiraj specifican template za page odakle ce skidati i napravi ga kako god zelis… Featured image je najbolja solucija jer ti napravi sve velicine koje unaprijed odredis u functions.php

Samo koristis te linkove i napravis kako god zelis da bude…

pa mozes ti staviti 3 rezolucije il kako god hoces… ja sam to uradio da prikaze tvoju rezoluciju a ti dole biras sta ces… mozda ne zelis svoju… mozda zelis samo sliku iz nekog razloga il sta god… uglavnom nema taj plugin na wordpressu al ima skup pluginova i php skriptica kojima mozes skombinovat sve to… cek nadjem pa postavim

Kao sto zeroocolos kaze… Featured image napravis koje ti zelis a za izlistavanje na sajtu mozes koristiti :

$attachments = get_children(array(‘post_parent’ => get_the_ID(), ‘post_type’ => ‘attachment’, ‘post_mime_type’ => ‘image’, ‘orderby’ => ‘menu_order’));
if ( ! is_array($attachments) ) continue;
$count = count($attachments);
$first_attachment = array_shift($attachments);
?>

    <?php
 $links = array();

 $sizes = get_intermediate_image_sizes();

    foreach ( $sizes as $size ) {

    /* Get the image source, width, height, and whether it's intermediate. */
    $image = wp_get_attachment_image_src( $first_attachment->ID, $size );

    $links[] = "<a class='image-size-link' href='{$image[0]}' > {$image[1]} × {$image[2]}</a>";

    }

echo join( ' - ', $links ); ?>      

tako ja izlistavam sve ove dole rezolucije zato sto hocu sve… a ti mozes birati samo ih dodaj u niz ili bez niza napravi samo te koje ti hoces

@apazinjan molim te obrisi link my-wallapersa to gore Link sajta anchor… hvala :slight_smile:

Obrisan link iz posta