Wordpress, woocomerce i pluginovi

Ne pitajte zasto otvaram temu i zasto me zanima wp i woocomerce.

Ono sto me zanima su pluginovi za wp i woocomerce.

Npr. Izadje nova verzija plugina koja nije kompatibilna, sto u tom slucaju?

Ili razvijate svoje pluginove, dodje nova verzija wp-a, pluginovi vise nisu kompatibilni.

Uzmimo npr. da imate u pogonu preko 200 site-ova koja treba odrzavati na wp-u, a broj site-ova se iz dana u dan povecava + web shopovi bazirani na woocomercu.

Ako je tim od 5-6 ljudi koji radi web sa wp-om i web shopove bazirane na woocomercu, zar nije nocna mora odrzavanje?

S druge strane, ako imas svoj mini mvc framework koji je modularan i jos k tome web ili web shop radis u modulima, onda tu nema puno odrzavanja posebno frameworka, modula i sl., samo se rade custom moduli za potrebe klijenta.

Web shop baziran na woocomercu – razvon i implementacija 1-3 mj.

Vlastiti web shop – ako su razvijeni potrebni moduli , razvoj i implementacija 1 mj, ako se radi prilagodba modula ili izrada nekog novog modula, razvoj i implementacija se mogu otegnuti do 6 mj.

Pitanje za one koji rade wp i woocomerce, kako se nosite sa odrzavanjem svega?

Pitanje za one koji imaju svoj cms, svoj web shop, da li stignete sve hendlati custom?

Do sada sam uvijek koristio samo poznate i premium pluginove.
Na početku platiš malo više, ali kasnije nemaš nikakve brige… sva ažuriranja budu automatizirana jer veliki igrači igraju istu igru.

Nemam iskustva sa costum rješenjima.